Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kinderkarft Juli 3in1 babakocs...

Kinderkarft Juli 3in1 babakocsiról valaki vélemény akinek olyan van?

Figyelt kérdés
Pepita.hu oldalán néztem születendő lányunknak babarózsaszín es szürke színű komboba..élőben nem tudom megnézni csak megrendelni..akinek van az írna róla pár dolgot hogy jó babakocsi e és stb. A legjobban az tetszik benne hogy a váza nem az a nagy bazi..

#babakocsi #Kinderkarft Juli 3in1
2020. márc. 30. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem. Nem merek bele sok cuccot pakolni mert inog. Az hogy a sport rész egyben van a mozessel az sem praktikus. 1.5 éves a lányom de alig fér már el benne mert ugye ugyan az a méret. Folyton kilogatja a lábát. Hiába fektetem el, akkor is folyton ülő helyzetben van. Nekem nem vált be.
2020. márc. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajna a legtobb ilyen mozesbol sportreszt csinalos kocsi rettenet gagyi.
2020. márc. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!