Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Uncsi babakocsi kérés - mi a...

Uncsi babakocsi kérés - mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Espiro Sonic sport.


[link]


Szempontok:

- Masszívabb, kibirjon 3 gyereket

- Főleg sétákra, vásárlásra (lift van, bkv-ra ott a hordozó kendő)

- állítható tolókar

- teljesen lehajtható ülőrész, ami fokozatmentesen állítható


Más ajánlásnak is örülnék! :)


2020. ápr. 2. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Az espiro nem egy masszív kocsi, nem hinném hogy kibír 3 gyereket.

Ezt a típust nem ismerem, de jellemző hogy kicsi a háttámla, hamar kinövik. Ezt ugye eleve csak ülni tudástól használhatod, mert nem teljesen fektethető. Plusz biztos olyat akarsz újszülött kortól ami nem szembefordítható? Ennél könnyebbet és jobbat is találsz (ülni tudástól).

Amúgy a bkv max. elől hordozott babával jobb mint a b.kocsi. Hátul hordozott (7 kg felett) nincs biztonságban, sokkal védettebb babakocsiban utazni vele (plusz óriási előny, hogy babakocsival mindig van ülőhelye a gyereknek). Ja, hordozok és babakocsizok is, úgy írtam.

Egyébként cybex, preg perego, maxi cosi... ezek olyan márkák pl: amik kibírnak több gyereket ugyanolyan minőségben.

2020. ápr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

*a fokozatmentes = hevederes állítás egyébként sokkal hamarabb tönkremegy. Kényelmetlen is, mert két kéz és rendes erőkifejtés kell hozzá. Többnyire a gyereknek is kényelmetlenebb, mert általában nem merevített, erősített, vastagon párnázott támlánál van ilyen, hanem a vékony fajtánál.

2-3 fokozat bőven elég. És egykezes

2020. ápr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hasznos tanácsok! Nem fontos, hogy újszülött kortól lehessen használni.
2020. ápr. 2. 21:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk Espiro kocsink van (Espiro Next Avenue), és őszintén nem szeretem. Első babával használjuk, még csak 11 hónapos. Amikor megvettük olyan masszívnak éreztem, a rugózása is jó volt, de mostanra mintha kezdene lazulni, a rugók is olyan lanyhák, a kerekeit se szeretem. Pedig városban, járdán használtuk legtöbbször, nem is túl gyakran mert hordoztam piciként. Úgyhogy engem nem győzött meg, ha lesz tesó, szeretnék másikat. Egyébként szerintem nem kicsi, sőt, elég nagy, tágas kocsi, csomó praktikus tulajdonsága van, az anyaga masszív és strapabíró, igazából csak a szerkezetével nem vagyok kibékülve.

Persze nem biztos hogy ez a modell amit te kinéztél ilyen lesz, de ennyit tudtam hozzátenni a témában.

2020. ápr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!