Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek/tapasztalato...

Mi a véleményetek/tapasztalatok a Kunert Mila Premium Class babakocsiról?

Figyelt kérdés

[link]


Igazság szerint már hetek óta nézelődök, nagyjából mindent elolvastam a babakocsikról mit érdemes figyelembe venni a vásárlásnál. Sajnos a jelenlegi vírusos helyzetre tekintettel nem igazán tudok elmenni boltba megnézegetni és tologatni ezért lennék kíváncsi a véleményetekre. Első babám lesz, így nulla tapasztalatom van babakocsi téren. Vidéken élek, így nem plázázáshoz meg metrózáshoz kellene a babakocsi. Falu, rossz járdák, autóval közlekedek, buszt vonantot nem használok. A-osztályos Mercim van, amiről azt kell tudni, hogy a csomagtere nem valami tágas. Lakásban lépcsőzni nem kell, babakocsi tárolásához van hely.



2020. ápr. 14. 11:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Gondoltam még arra is, hogy nem vennék csak sport babakocsit abból is olyat ami újszülött kortól használható, tekintve hogy sok helyen olvastam, hogy a baba csak 3 hónapos korig van el a mózesben (októberben szülök... nehezen tudom elképzelni hogy majd kint tologatom az udvaron a legnagyobb hidegben). Autós hordozónk már van (sógiéktól kaptuk, mert a keresztlányom már csak a sport részt használja)
2020. ápr. 14. 11:49
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk kunert mila van, de már nagyon megbantam. Lassan 2 éve nyuzzuk, különösebb gondunk nem volt vele eddig, 1x volt 1 db kérek szervizunk, és ennyi, viszont ami hátrány, hogy nehéz, nagy babakocsi. Nyáron fog születni a 2. Babánk, vele még vegigviszem a mozes rész korszakot, de neki már tuti venni fogok egy kisebb, könnyebben kezelhető sportbabakocsit. Ami még a kunert mila ellen szól, hogy én mindig kinlodtam a bevásárlásnál, alig lehet hozzaferni a bevásárló kosárhoz. Inkább vegyél egy könnyebb, kisebb babakocsit.
2020. ápr. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg annyit, hogy egy újszülöttnek jobb a Mózes, abban szépen tud feküdni, jobb a gerincenek. A sportreszt onnantól használd, ha már tud ülni. Első voltam.
2020. ápr. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!