Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik a legmagasabb babakocsi?

Melyik a legmagasabb babakocsi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most várom az első gyermekem és még nem igazán vagyok jártas a babakocsi témában/nem ismerem az összes (a legtöbb) márkát/modellt. Elég magas vagyok, majdnem 180cm. Szóval most nekem az az első hogy jó magas babakocsit találjak. Kaphatnék esetleg linkeket is az adott babakocsikhoz? Természetesen az is megfelelő ha egy adott márkát mondtok és azon belül megnézem az összes modellt.

Előre is köszönöm a válaszokat!!😊



2020. jún. 16. 21:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%

Félperces keresés...

[link]

2020. jún. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A Stokke elég magasnak néz ki... a többit nem látom olyan hű, de magasnak (átlagnál magasabbank)...
2020. jún. 16. 21:48
 3/18 anonim ***** válasza:

Stokke Xplory: magas de instabil, nem praktikus sem a kosara sem az összecsukó mechanikája, nem ajánlom.

Joolz babakocsik: a Day és a Geo magasak, nagyon jó minőségű német babakocsik, amerikában nagyon divatos, nálunk majdnem ez lett a befutó.

Nuna Demi babakocsi is nagyon magas és testvérkocsivá alakítható, praktikus, szép és jó minőségű babakocsi.

Mima Xari is magas de majdnem ugyanaz mint az Xplory, nagyon nem praktikus a kialakítása.

2020. jún. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. jún. 17. 07:03
 5/18 A kérdező kommentje:

Most volt időm megnézni oké, és meg kell hogy mondjam, a Nuna és a Stokke kivételével egyik sem tetszett igazán.

A Joolznak (szerintem) elég kényelmetlenlennek tűnik a tolókarja, és valahogy a színei sem az én világom.

A Mima alapból nem túl shimpatikus kocsi nekem.

A Nuna nagyon praktikusnak tűnik, főleg, hogy akár testvérkocsiként is használható.

A Stokkénak a színei nagyon szépek, és ott az ülés is magasan van nem csak a tolókar.

Úgyhogy nálam eddig a Stokke és a Nuna a befutó.

2020. jún. 17. 07:34
 6/18 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagy túl okos, mi? Nem a színe alapján választ az ember babakocsit.
2020. jún. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Miert ne lennék "okos"?

Nem (csak) szín alapján fogok... csak megjegyeztem hogy a Stokkéknak szép a színük,ennyi,de magasabbak is...

2020. jún. 17. 08:59
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
De leírták többen, hogy szar, erre te, hogy szép a színe, úgyhogy a befutók között van. Amúgy nem tudom, hogy a 176 centiddel mit kell nyikorogni, nem vagy te olyan magas.
2020. jún. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Milyen 176 cm?😂 Szó szem volt erről. Annyit írtam hogy majdnem 180 com vagyok, de azt nem hogy 176
2020. jún. 17. 10:33
 10/18 anonim ***** válasza:
40%

A Nunával 100x jobban jársz, nem véletlenül a hollywoodi híressegek mint pl a Kardashianek kedvenc babakocsija.

Az Xploryt is veheted, legalább a saját bőrödön tapasztalod meg, hogy nem minden a kinézet. Az a babakocsi egy rendkívül rossz konstrukció, nem is értem hogy dobják ki belőle az újabb és újabb verziókat még mindig amikor elégedett véleményt még soha nem hallottam róla. Gondolom a sok felszínes divatmami még mindig viszi mint a cukrot anélkül, hogy mélyebben beleásná magát a babakocsi keresésbe pedig nem kell sokáig menni, hogy valaki csalódott véleményébe belefusson az ember.

2020. jún. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!