Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kinek milyen babakocsi jött be?

Kinek milyen babakocsi jött be?

Figyelt kérdés

Légyszíves árakkal, lelőhelyekkel küldjétek!

Most várományosa az első babámat (fiú), szeretnék neki venni valami jó, megbízható babakocsit (lehetőleg 3 az 1-ben,de az is jó ha külön lehet hozzá venni hordozót és mózeskosarat). Felső határ nincs, úgy vagyok vele, hogy nem ezen akarok spórolni.



2020. júl. 2. 18:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Cybex
2020. júl. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Milyen típusú Cybex?
2020. júl. 4. 16:05
 3/22 anonim ***** válasza:
Priam, de jó a Mios, Balios S, Eezy S+ is.
2020. júl. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Megnézem őket, köszi:)
2020. júl. 4. 18:50
 5/22 anonim ***** válasza:

Nekem most Bebetto Nico Plus van, meg vagyok elégedve vele.

3 in 1 fajtából van több is, pl. tetszett a Holland, a Luca, újonnan kb. 120-tól indulnak, Csepelen van bolt.


Az elsőnek ABC design sport volt, az survivor kocsi, a Maxi Cosi is jó volt.

2020. júl. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Kösziiiiii♥️
2020. júl. 4. 20:27
 7/22 anonim ***** válasza:

Nekunk Cybex Priam van, a sima nem a legujabb.

Mi eloszor a vazat vettuk meg meg a sport reszt es azt hasznaltuk a kislanyommal. Most a teso miatt vettunk hozza mozest is. En szeretem, a mozes jo nagy, elfer benne a baba majd telen beoltoztetve is. (Koi mintas van nekunk)

Most a napokban vettunk hozza egy Cybex Aton 5 hordozot is.


Elotte a kislanyomnak egy lengyel 3:1-bent vettunk (nyilvan nem volt tapasztalat) es nem szerettem. A mozes resze oke volt, a hordozot hamar kinotte, a sport reszet meg nem is hasznaltuk mert vettunk egy Joie-t (amugy az is jo volt) amit vegul lecsereltunk a Priamra.

2020. júl. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ja mi Brendonban vettuk a Priamot, de a Mamas & Papas is arulja. Azt viszont nem neztem hogy hol olcsobb.
2020. júl. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
A Brendonban már csak 1 szín elérhető, szóval lehet a Mamas&papas-ban veszem.
2020. júl. 5. 12:24
 10/22 anonim ***** válasza:
Naturalbabyshower.co.uk oldalon nézd meg a Priamot, ott sok színben van és gyakran akciós is. Év végéig meg vámmentesen lehet Angliából rendelni.
2020. júl. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!