Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Minden babakocsinak ilyen...

Minden babakocsinak ilyen "messze" van az öve?

Figyelt kérdés
4 hónapos babám a sportrészben fekszik, de egy kicsit meg akarom dönteni, hogy többet lásson. Az a baj, hogy az öv nagyon messze van, így egyáltalán nem tartja a kis seggét, és lecsúszik. Kb mintha egy három éves gyereknek lenne csak jó. Minden babakocsinál ilyen? Használtan kaptuk, és régóta gondolkodok azon, hogy veszek egy könnyebbet, jobb minőségűt (ez nagyon nehéz sajnos), de ha az is olyan, akkor sok értelme nincsen...
2020. júl. 3. 09:13
 1/9 anonim ***** válasza:
7 hónapos a babám de még nálunk is ugyanez a probléma. Pedig lassan önállóan ül, de még mindig messze van az öv. A vállánál és az ágyékánál is.
2020. júl. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10 hós önállóan ül, de ha véletlen elalszik ő is egyből lecsúszik
2020. júl. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az öv nem azért van hogy ne csússzon le. Neked se jó érzés ha a làbad közt egy pánt tartana. Lecsúsznak, igen, sőt a sport babakocsiknak soknak olyan az ülőrésze, hogy az ülni tudó gyerek is folyton lecsúszik..
2020. júl. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Reni 28 ***** válasza:
Én is ez miatt vettem egy sportbabakocsit, chipolino emoji, nagyon jól tartotta az öv, pedig csak 8 hónapos volt
2020. júl. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem neki való még.
2020. júl. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kis seggét... Ezigen😀
2020. júl. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem jó a babakocsi. Egyébként nekünk nincs ilyen messze.
2020. júl. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mi a baj azzal, hogy kis segge? Szerintem cuki :)

Köszi a válaszokat, bár sokkal közelebb nem jutottam a megoldáshoz :/

2020. júl. 3. 13:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Négy hónapost max. kagylóüléses babakocsiban tudnál úgy megdönteni, hogy lásson is és le se csússzon. De ha a baba nem akar nézegetni annyira még, akkor felesleges felemelni a háttámlát.
2020. júl. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!