Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hordozókendőben olyan mintha...

Hordozókendőben olyan mintha megfulladna a gyerek?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszett terhesen a hordozás, tanácsadóval kipróbáltam az összes fura fantázianevű típust. Most, a picivel meg nem tudom használni. Olyan érzésem van hogy így hozzámerősítve, mintha meg akarna fulladni, ő meg küzd hogy mozoghasson is. Pedig azt hittem be fog válni nekünk. A szoptatás sem megy benne, akkor szó szerint nem kap levegőt szegény. Járunk hordozós klubba meg kanga tornára, tehát tényleg az összes típust leteszteltem és segítettek helyesen megkötni, magamnak is meg tudom csinálni, mégis ilyen érzésem van. Csak túlaggódom?
2020. júl. 15. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Az én fiam 10 hónap alatt még n fulladt meg. 🤷 Mitől fulladna meg? 🤦 Ha nagyon mocorog lehet valamit nem jól csinálsz.
2020. júl. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy hozzatok nem passzol a hordozas, vagy a babad vagy te nem szeretitek annyira, van ilyen is, nemmuszaj hasznalni. A nagyobbik gyerekemmel napi szinten orakat hasznaltuk evekig, a kicsi meg nemszereti, babakocsibansokkal jobban elvan, hiaba probalom hordozni.
2020. júl. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy nem szereti, olyan is van, hogy valamit elképzelünk előre, a gyakorlatban pedig máshogyan lesz.
2020. júl. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
Abnormális dolog. Nem csoda, hogy úgy érzed, a gyerek szenved és küzd. Mert valóban úgy is van.
2020. júl. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Abnormális :D :D szerencsére a babakocsi nem az, használata megfigyelhető az összes emberszabásúnál és a természeti népeknél is.


Kérdező, lehet, nektek tényleg nem válik be. Szerintem hallgass a megérzésedre. Ezt te érzed. Ugyanakkor az enyém is szeret sokat mocorogni, de nem azért, mert rossz neki a kendőben, csak mocorgósabb. De te érzed, hogy azért mocorog-e, mert rossz neki.

2020. júl. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Bizony, az emberhez legközelebbi faj, a majom is maga előtt tolja a kicsinyét, teljesen abnormális a testeden hordozni..
2020. júl. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
A majom kendőben sem köti magára, szóval ez egy nem túl jó példa. Van olyan gyerek akinek nem jó a kendő.
2020. júl. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%

Lehet hogy amiatt mocorog mert érzi a feszültségedet. A klubban, tornán rendben van minden? Mármint mikor segítenek felkötni? Mert akkor vmi az otthoni kötéssel nem stimmelhet. Vagy csak a bizonytalanságod.

Ha csak egy fajta eszközt próbáltatok próbálj ki mást is, a hordozóklubbokban általában bérelni is lehet. Ha egyik se megy ne görcsölj rajta, hagyd a fenébe. Addig és azt csináljátok ami mindkettőtöknek jó.

2020. júl. 16. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%

Nem feszes a baba izomzata? Nekik szokott szenvedős lenni.

A hordozás pedig a természetes igénye a babának és a mamának is. Nem hiszem, hogy a "tedd le, mert elkapatod" meg a babakocsi előtt nagyon lett volna más alternatíva.

2020. szept. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!