Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Vélemények erről a hordozóról?

Vélemények erről a hordozóról?

Figyelt kérdés
[link]

#hordozó #Mommies
2020. szept. 7. 20:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Szia! Ez kenguru. Ilyen áron már veszel egy csatos hordozót. Nem egészséges a gyerek gerincének sem. Térdhajlatig kellene alátámaaztva lennie. Ezeket nagyon nyomják a baba boltok. Inkább kérdezz meg egy hordozás tanácsadót vagy hordozóházban érdeklődj. Vagy van facen olyan csoport hordozz szabadon kérdezz bátran.ott is segíteni fognak.
2020. szept. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem csak a babának nem jó, neked is leszakad a hátad meg a derekad, mert nem vezeti el a terhelést. El se tudom képzelni, hogy veszed benne a hátadra, hason meg 7-kg-ig lehet vinni. Mire elég nagy, hogy tudja tartani magát ülve, bőven 7 kg felett van.
2020. szept. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ez nem kenguru. Tudom milyen a kenguru, ennek több funkciója is van.
2020. szept. 7. 20:42
 4/18 anonim ***** válasza:
57%
Attól, hogy tudod milyen a bugyikenguru, ez nem lesz egészséges sem a babádnak sem neked.
2020. szept. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Ebben terdhajlatig van megtamasztva. Az anxa derekan meg elég masszivnak, kenyelmesnek tunik. Konnyu felhelyezessel, ugyanaz mint egy manduca pl. Szerintem jó
2020. szept. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Könyörgöm, ez egy csípőülőke, egy kombinált csípőülőke! 🤦‍♀️


Arra voltam kíváncsi, hogy aki használja szereti-e, használja-e rendszeres hordozásra, tényleg olyan könnyű ki-be tenni a gyereket, mint ahogy leírja?


(Utolsónak köszönöm, végre valaki meg is nézi rendesen a linket.)

2020. szept. 7. 21:42
 7/18 anonim ***** válasza:
51%

Huh én csak annyiban tudok ehhez hozzászólni, hogy nekem hasonló a tomy kengurum a hát illetve a derék kialakítása.

Halál.. Egyáltalán nem kényelmes. Az most mellékes, hogy a gyerekeim se szerették (kb a naggyal ha 5x használtuk azt se tovább fél óránál, a kicsivel meg talán 2x de üvőltött benne) de ha szerették volna se tudtam volna használni mert úgy fájt a hátam.


Ha tudsz inkább próbálj helyben ha van baba boltban, mint megrendeled és nem tudod se használni se eladni. 🤷‍♀️

2020. szept. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%

Ha csak alkalomszerűen használod, nem lesz semmi baja.

Mi csak vásárolunk vele, talán heti egyszer fél órát van benne a baba. A bugyikenguru még arra az időre is ártalmas, de ez nem az.

A hordozós klubot nem ajánlom. Én beléptem, két napot nézelődtem de nagyon besokalltam. Tele van unatkozó pénzes kendőnácival, ahol ha 30 ezer alatt veszel hordozót, már lebeszélnek mindenről. Bár lehet neked bejön a tanácsuk.

2020. szept. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
Van csípőülőkém. Arra jó hogy felszaladj a gyerekkel az emeletre vagy pár métert cipeld a játszótérről haza. 10 kiló felett brutális.
2020. szept. 8. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
22%
Az én véleményem az, hogy ez sem neked, sem a gyereknek nem lesz kényelmes. Bele nem tenném a sajátomat.
2020. szept. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!