Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsis tricikliről mik a...

Babakocsis tricikliről mik a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Szeretnek venni egy ilyet a kisfiamnak. Szeretitek? Milyen? Jól irányítható? A babátok szívesebben elvan benne, mint a sima kocsiban?

Melyiket ajánlanátok?

Karácsonyra gondoltam. Januári a kisfiam. Így tavasszal vagy ha enyhe telünk lesz, már tudjuk használni.



2020. szept. 13. 14:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi kb 1 hónapja vettük a majdnem 2,5 éves lányomnak.Nagyon szereti,sokaig elvan benne.A babakocsit utálta.

Mi használtat vettünk,mert féltem hogy nem szereti,elég jók vannak használtan is.A mienket nagyon könnyű irányítani,mindketten imádjuk.

2020. szept. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az meg milyen?
2020. szept. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Pl ez

[link]

2020. szept. 13. 15:56
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes egy cucc....
2020. szept. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmire nem jó.
2020. szept. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5 van nektek, vagy probaltad? Mi volt vele a konkrét baj?
2020. szept. 13. 17:31
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én az ülése miatt nem szimpatizálok vele, és nem is vettem. Egyszerűen szerintem nem kényelmes hosszú távon a gyereknek. Soknak tényleg csak annyi ülése van, mint egy triciklinek.

Ennél a babakocsi sokkal kényelmesebb. Abban aludni is tud, azt hátra tudod hajtani. Ebben pózt sem tud váltani a gyerek.

2020. szept. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Természetesen hosszú távra van babakocsink is. Azért gondoltam erre, mert már most nem szereti annyira a babakocsit. Gondoltam egy mozgékony esetleg totyogo egy évesnek ez mokasabb.
2020. szept. 13. 20:56
 9/13 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen idős a kisfiad. Mi első szülinapjára vettük a lanyunknak, igaz az 5v1 , de nagyon szereti. Ha kisebb, akkor érdemes megvenni, de ha nagyobb már,akkor elég szerintem az is, ami nekünk van. Egyébként szép es praktikus, teljesen kicsire összecsukható. Nekünk a fekete rózsaszín van, a nap nem szedte ki a színét sem. 1,5

éve használjuk, de még most is olyan,mint az új. Én csak ajánlani tudom.

2020. szept. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Karácsonyra szeretném venni és januárban lesz 1 éves.
2020. szept. 13. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!