Akinek ikrei vannak tud ajanlani jo pelenkazotaskat amibe kenyelmesen belefer minden es nagy hely van benne?

Figyelt kérdés
Amiket arra irnak h ikreknek nekem nemtunnek eleg nagynak. Nekem ugyan nem ikreim lesznek hanem egy 1es egy 0eves ezert kene jo nagy sok rekesszel h mindenki dolgai kenyelmesen atlathatoan beferjenek.

2020. szept. 14. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Miért mi a fenét cipelsz te, ami nem fér egy normálban (vagy egy mini hátizsákban)?
2020. szept. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy közepesen nagy hátizsákot pl dechatlon. Olcsóbban megúszod, mint, amit pelenkazonak neveznek. Ha csajos kell akkor is inkább a hatizsakok között nezelodnek neten.
2020. szept. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bàr nrm ikerim

De szintén kis korkülönbséggel vannak gyerekeim.


Nekem bevált az Aldis pelenkázóhátizsák


Jó, praktikus zsebek..


Belefér a fejenként 2 váltóruha, plusz meleg ruha, ha kell,

a nasi a víz, a hozzátáplálos bébiétel, alátét, evőeszközök

1,5 napi pelus



Nèhàny játék.



Az én dolgaim is, szendó, inni,iratok.


Ez az, amikor egész napra megyünk

2020. szept. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ikreim vannak, nekem Lässig volt, kényelmesn elfértem benne, nagyon praktikus volt, és nem mellesleg (mert hiú majom vagyok) baromi jól néz ki, lépten-nyomon megdicsérték és mindig megdöbbentek mikor mondtam hogy pelustáska amúgy. Drága, de konkrétan még akkor is napi szinten használtam amikor a srácaim már nem is voltak pelenkásak...


[link]

2020. szept. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!