Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 3in1 babakocsi VAGY 2in1...

3in1 babakocsi VAGY 2in1 babakocsi+autósülés? Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni, melyik verzió a jobb. Egy egyszerű hordozónk már van, kaptuk, tehát van miben hazahozni, rövid időre beletenni, stb. Bababocsira valószínűleg nem tudnám csatlakoztatni ezt, mert még a márkáját sem tudom. De autós utazáshoz nem tartom elég biztonságosnak. Néztem 0-18 kg-ig használható autósülést, van vkinek tapasztalata velük? Azért vagyok bizonytalan, mert a hordozót nagyon hamar kinövik, 1 éves korára úgyis kellene vennünk ülést.

Egyébként városban élünk, liftes házban, egy közepes méretű autónk van (isofix sajnos nincs benne, így az ülést is ez alapján választanánk).



2020. szept. 20. 08:37
A kérdező szavazást indított:
3in1 babakocsi
2in1 babakocsi + autósülés
Egyéb, kifejtem kommentben
29 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy, amelyik szimpatikusabb. De ha nem tartod biztonságosnak, amit kaptatok, mindenképpen cseréld le!
2020. szept. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

A 0-18-as ülésben tapasztalat alapján elvész egy újszülött, hiába 0-tól szól. Általában kb. 7-10 hónapos kortól nőnek bele.

Egyébként is a túl nagy tartományt átfogó ülések nem annyira biztonságosak. Most gondolj bele: egy átlagos 4 éves súlya 15-18 kg.

A gyerekvállalásban szinte minden termék csak pár hónapig jó, szokj hozzá!

A hordozó kihordádi ideje ehhez képest egész jó a maga 10-12 hónapjával.

Pihenőszék kb. 3 hónap, játszószőnyeg szintén. Rugalmas kendő 2-3 hónap... stb.

2020. szept. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

A nagyobbik fiam 5 hónapig használta a Mózest, utána fekvő sportban utazott. Kinőtte, nem volt más lehetőség. Ebből kiindulva én 2:1ben kocsit keresek, amihez van hordozó és egy olyan babakocsi rész ami Mózes és sport is lehet, mert jobban kihasználtabbnak érzem (és olcsóbb is), mintha pár hónap miatt a 3:1ben lenne megvéve.

Ez szerintem igény kérdése. Valaki jobban szereti ha minden kornak megfelelő rész külön kialakítású.


(Most amit én néztem, az a Mama Kiddies márka, aminek Mózes-sport a fő eleme, de kapni lehet hozzá hordozót is.)

2020. szept. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 in 1 babakocsit vennék. Sajnos 2 in1 volt nekünk. Amikor még pici volt a baba, gyakran kellett cipelnem a babahordozót. Kicsit le voltam sérülve odalent, nem tett jót.
2020. szept. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Végül 3in1 kocsit vettünk. 1 éven belül tervezzük lecserélni az az autót, így majd abba veszünk inkább isofix-es gyerekülést.
2020. okt. 17. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!