Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit ajánlotok?

Milyen babakocsit ajánlotok?

Figyelt kérdés

ANYUKÁK! Várandósságom 22. Hetében már izgatottan vásárolgatok a kismanónak. Banakocsiválasztás előtt állok, de nem jutok dűlőre. Szóval segítsegeteket kérem! Fontos, hogy a babakocsi könnyen kezelhető legyen, terepen is megállja a helyét, beférjen összecsukva egy mini cooper s autómba, és a legfontosabb, hogy a babának kenyelmes legyen. Főleg 3in1 babakocsira gondolok. Természetesen örülnék, ha nem kerüne nagyon sokba, de ha tudtok ajánlani ilyen babakocsit, nem számít az ár 😊

Köszönöm szépen!



2020. okt. 6. 11:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Nekünk Kunert Gold 3in1-ben van. A váz 11 kg de könnyen összecsukható és egész kicsi. Azt viszont nem tudom, hogy egy Minibe befér-e...nem mérvadó de egy Passatba bőven-bőven elfér. Árban 100.000 Ft volt.
2020. okt. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!😊❤
2020. okt. 6. 11:41
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

A Kunerttel szívni fogsz kint a torkosborz ezt most borítékolom, az egyik leggagyibb márka a piacon jelenleg.

Én a Cybexet (Balios S, Melio, Eezy Plus) ajánlom vagy olcsóbb márkák közül a Joiet (Chrome, Versatrax). 2in1 szettben vannak a normális márkák, hordozót külön kell venni és akkor már érdemes olyat amiben nem hal meg a gyerek egy balesetnél mint ezekben a papírvékony, gagyi műanyag 3in1 szetteknél, abba maximum játékbabát tennék.

2020. okt. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nincs bajom a Kunerttel. Több ismerősöm is használja és elégedett, de természetesen tisztában vagyok vele, hogy vannak sokkal jobb márkák. Azok közül amiket a 3as felsorolt egyet sem ismerek, ami persze nem zárja ki, hogy jobb, mint a Kunert.
2020. okt. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Noveremnek van valami nagyon jó. Sport résszel is csukhato és nagyon picire hajtható, viszonylag nagy a kereke és nagyon könnyen lehet irányítani. 3-4százezer volt amúgy. Sajnos a márkát nem tudom, de viszonylag ritka ami sport résszel csukhato, úgyhogy szerintem ezt keresgesd, mert ez egy nagyon hasznos tulajdonsága. Azzal együtt hogy tényleg picire hajtható. Alig nagyobb, mint a mi sport babakocsink osszehjtva. Cserébe marha drága. De hat valamit valamiert.
2020. okt. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Na találtam egy fotót a babkocsirol. Valami cam a márkája.
2020. okt. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is a Joiet nézegetem.

Egyébként ha olcsóbb lengyel szettet választasz, autósülésből szerintem akkor is nézz valami megbízhatót. Amik hozzá járnak, szerintem vicc kategória.

2020. okt. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Hát nem tudom, nekem egyik ismerősöm sem elégedett a Kunerttel (meg semelyik lengyel gyártású babakocsival). Az egyikük szó szerint így fogalmazott: “nem fért be a kocsimba, nagy volt, nehéz és hangos, életem legszebb napja volt amikor eladtuk egy másik baleknek”. Az utcán is akárhányat látok mindegyik szakadt, ragasztott, csattog, nyikorog, recseg és láthatóan majd beszarnak alatta ha fel kell emelni valahova.
2020. okt. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Van, akinek így is megfelel egy babakocsi. Nyeklik, csattog és ódákat zeng róla. Én meg megtoltam és nem is abba az irányba ment, amerre szerettem volna. Mások az igények.
2020. okt. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én imádtam a Kunert Lavadot. Nekem semmi bajom nem volt vele. Miután eladtam vettünk egy Kunert Foxter sportot,amit szintén imádok. Lehet, hogy nem a legjobbakat fogtátok ki.
2020. okt. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!