Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ha magától nem ül belerakhatom...

Ha magától nem ül belerakhatom a sportbabakocsiba?

Figyelt kérdés

6 hónapos múlt, a mózest amellett, hogy kezdi fizikailag is kinőni, igazából már unja, az utóbbi napokban azzal telik a séták nagy része, hogy próbálom megakadályozni, hogy kiugorjon belőle, nézelődik mindenfelé, hasrafordul és úgy nyújtja a nyakát, félek tőle hogy egy nagyobb huplinál simán kiesik. A sport részén a babakocsinak legalább övek vannak, amikből tuti nem tud kimászni.

Kúszni kúszik, de kiülni még nem ült ki, viszont a sport részt csak max 120 fokos szögben tudom (vagy 150? már nem is tudom, de nem vízszintes egyáltalán) megdönteni, ez nem tudom, hogy így probléma-e?

Illetve ha azt használom, érdemes lenne magam felé fordítva, vagy kifelé nézősen felraknom? Mostanság elég gyakran megijed, ha nem lát, viszont hátrafelé tolni, hogy folyton az én képem nézegesse nem tudom, mennyire izgalmas neki "séta" címén.


2021. febr. 4. 17:16
A kérdező szavazást indított:
Nem kell magától kiülnie a sportrészhez
Ki kell tudnia ülni a sportrészhez egyedül is
20 szavazat
 1/5 Derjaderja ***** válasza:
78%

Ha dönthető majdnem vízszintesig (120 fok), akkor igen.

Arra fordítsd arccal, amerre szereti. A kislányom előre szerette, hogy lássob mindent, más meg azt szereti, ha az anyukát nézheti.

Attól is függ, hogy inkább beszélgetni, kapcsolódni szoktatok a sétán, vagy inkább nèzelődik a baba és Te pihensz agyban.

2021. febr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha dönthető, akkor belerakhatod.
2021. febr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Dönthetőbe lehet tenni. Figyeld hogy ne tudja magat felhuzni ülésbe benne, hanem teljesen tamaszkodjon a háta. Ilyen idős korban mar nem szeretnek teljesen feküdni, mert nem látnak ki. En előre fordítva tettem, hogy jobban tudjon nézelődni, de igazából mindegy, ahogy nektek jobb.
2021. febr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire dönthető...


Megdöntve lehet.


( az enyémbe újszülöttet is lehet.. teljes vízszintesre rakható)

2021. febr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én most vettem egyet éppen. Öt hónapos. Kicsi volt a mózes már. 10 kg és 74 cm.. Hát recseg alatta. 🙂

Ezt jobban szereti. Lát belőle mindent. Nem ül benne teljesen persze.

2021. febr. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!