Milyen sport babakocsit érdemes venni?

Figyelt kérdés

Jelenleg Baby Merc babakocsink van. 3az1-ben babakocsi, gondolkoztam rajta, hogy lecserélem, mert pl buszra felcipelni elég "nehéz". (15 kg a babakocsi gyerek nélkül). Nem szeretnék sokat rákölteni. A baby merc babakocsi 56 ezer Ft volt.


Esetleg ez a babakocsi jó lehet? Ezt Vagy ehhez hasonlót néztem ki.


[link]



2021. febr. 17. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van. Nagyon szerettem, amíg használtuk. Könnyű és egy kézzel is nagyon egyszerűen lehet vele manőverezni. És tetszőlegesen lehet a hátát dönteni.

Sajnos már nem kapható, de biztos van a Brendonban valami hasonló.

2021. febr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk Auchanos esernyő babakocsi van, nagyon könnyű talán 3-4 kg, 10e Ft körül kapható... Az előzőnk hasonló sport babakocsi volt, mint az a Brendonos az első ház nél (szintén Brendonos volt), de nem fért be az autónk csomagtartójába összecsukva, az esernyős meg befér, és a súlya illetve mérete miatt tomegkozlekedni is könnyebb vele.
2021. febr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Még a Lorelli babakocsikat is nézegettem. Egész jó árban van, könnyű és praktikus a babakocsi
2021. febr. 18. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!