Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Zselés babakocsi kerékről...

Zselés babakocsi kerékről tudnátok nekem talasztalatokat írni?

Figyelt kérdés

Pumpálhatós kereket nem szeretnénk.

Viszont nem tudom hogy a zselés kerék mennyire kopás álló és attól félek,hogy elkopik és szerintem egy kopott kerekű babakocsi az én szemembe csúnya 🙄😥 (nem kis kopásról beszélek,hanem arról mikor már nagyon kopott a kerék,biztos mindenki látott már ilyet)


2021. febr. 21. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom hogy mit értesz zselés kerék alatt. Linkelnél? De gondolom hogy a belsejére írják ezt, nem a külső köpeny zselé. Az gumi ugyanúgy.
2021. febr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

*nem felfújható kerekű volt az összes kocsink (össz 4, mert nagy korkülönbség miatt eladogattuk a kocsikat).

Csak a legolcsóbb kocsinak kopott a kereke. A többinek (cybex) nem.

2021. febr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

[link]



Pl ő gél kerekes 😊

2021. febr. 21. 11:36
 4/11 A kérdező kommentje:
KUNERT LAVADO babakocsiba gondolkodunk 😊 de persze ez még változhat,még igazán nem néztünk szét boltokba
2021. febr. 21. 11:37
 5/11 A kérdező kommentje:
Hol zselé hol gél kereket írnak de a kettő közül valamelyik erdekelne minket
2021. febr. 21. 11:38
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Ne viccelj már. Amit használsz az kopik. Nem élsz újszerű 3 kavicsos séta után. Azért ellopni nem fog normál használat és egy gyerek után. Ez biztos.
2021. febr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

A kunerteket elég leharcolt állapotban szoktam látni...

Biztos hogy ez kell?

Nem fogsz tömegközlekedni, nem kell autóba raknod, lépcsőn cipelni... majd?

2021. febr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Leharcolt állapot?

Ez mit akar jelenteni?

Ami tőlem telik azt biztos hogy megtenném hogy szép maradjon,ha a gyerek csinál vele valamit az mindegyik kocsinál kivédhetetlen szerintem 😊

2021. febr. 21. 12:17
 9/11 A kérdező kommentje:

Buszon nem

Kocsinkba befer

Panelba lakunk de lent a taroloba tudom hagyni a vázat

2021. febr. 21. 12:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk tömör zselés van, már a második gyerekkel használjuk és gyakorlatilag semmi baja. Ici-picit kopott csak. Én csak ajánlani tudom!
2021. febr. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!