Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kunert lavado babakocsiról...

Kunert lavado babakocsiról írnátok nekem véleményt,tapasztalatot?

Figyelt kérdés

Biztos voltam benne,hogy nekünk ez vagy az ehhez hasonló tipusú NAGY babakocsi lenne a megfelelő.

Egészen addig amíg a védőnőnek meg nem említettem,ő rögtön próbált róla lebeszélni,elmondása szerint az a tapasztalata hogy az ilyen nagy babakocsikat megvétel utan pár hónap mulva próbálják eladni es kisebbet venni. Mert nagy es csak a baj van vele,hogy a boltokba is nehez vele kozlekedni,nehezen kezelhető,nehéz


Azota bizonytalan vagyok


2021. márc. 7. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Itt sokan szidják a Kunertet. Nekem is tetszik és mivel sokat szándékozom sétálni, én is egy masszívabb kocsit keresek.

Viszont én is ettől félek, hogy nem lejet elférni, meg nehéz.

Remélem van aki tud írni tapasztalatot

2021. márc. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van, max. a mózeses időszakban fogod szeretni, már ha addig nem kell szűk boltokban navigálnod, tömegközlekedned, nem rakod csomagtartóba és egy lépcsőfoknál magasabbra sose kell felvarázsolnod.

A sportrésszel kényelmetlen lesz a gyereknek is. Ez az a kocsi, amit legkésőbb 1 évesen kinőnek a gyerekek, mert kicsi a támla, miközben nagy a kocsi.

2021. márc. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem van ebben tapasztalom és igazat írtok. Mózesnél imádtam,de ugye abba csak nagyon keveset van a gyerek,így hamar lecseréltem. Sétálni jó volt vele de,utazni,vásárolni, kocsiba betenni...áááá. Soha többet
2021. márc. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk Kunert Lavado volt,de alig vártam,hogy eladjam

Nagyon nehéz volt vele a boltokban,kocsiba be,és kivenni

Nincs segítségem,egyedül kellett mennem a picivel a dolgaimat elintézni,vásárolni és rettentően fárasztó volt, nem könnyítette meg a dolgom az biztos

159e ftért vettük, és mikor a kislányom 7 hónapos volt,áron alul eladtuk,és vettünk helyette egy Kindercraft Grande sportbabakocsit

Amugy masszív a babakocsi,ez az egy pozitív tulajdonsága miatt vettük meg,hát hiba volt sajnos


Tervezzük a tesót,nem veszek babakocsit

Veszünk egy hordozót,azért hogy ha menni kell oltásra,vagy vásárolni be tudjam rakni a kocsiba

És mivel a sportbabakocsi teljesen dönthető,simán bele lehet rakni a kicsit,szóval tökéletes lesz



Sok mindent tanul az ember, első baba ugye, tényleg mindenből a legjobbat, de igy visszagondolva,ez az egy rossz döntést hoztam meg

Én erősködtem,hogy vegyük,más tanácsával nem foglalkoztam

Többen ezt tanácsolták nekem is,amit itt leírtam...hallgatni kellett volna a tapasztaltabb anyukákra


Persze van olyan aki dicséri,de általánosságba ez a vélemény...nem csak a Kunert,hanem az ilyen 3 az 1-ben babakocsikról

Nem lebeszélni akarlak,ne érts félre,de nem fogod tudni sokáig használni

Plusz egy probléma is adódhat, ha a baba nem fogja szeretni...mert sajnos ilyen is van,nem is egy,hogy üvölt a babakocsiban

Ez babafüggő


Remélem tudtam segíteni,kérdezz meg több anyukát ezzel kapcsolatban

2021. márc. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!