Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Az alábbi babakocsikról mi a...

Az alábbi babakocsikról mi a véleményetek, használtátok esetleg valamelyiket? (típusok lent)

Figyelt kérdés

Cybex e-Priam

Stokke Xplory X

Bugaboo Fox 2

Mima Xari (esetleg Mima Xari Sport)


A környék, ahol élünk, rendezett, nincsenek hepehupás járdák szerencsére. Ettől függetlenül olyan babakocsit szeretnék, amiből nem esik ki a gyerek 50 méter macskakövön pl., szóval a jó rugózás fontos.

Liftes társasházban élünk, autóval járok, így a súly nem annyira szempont, mert nem kell 3 emeletet cipeljem, vagy villamosról fel, le pattanni vele.

Az autó miatt viszont az fontos lenne, hogy könnyen lehessen összecsukni és kinyitni, valamint hogy a hordozót is lehessen rá csatlakoztatni.

Nem tervezünk kistesót, de örülnék, ha nem kezdene el szétmenni 7-8 hónap után azért.


Külsőre a Mima és a Stokke tetszik a legjobban, praktikusság szempontjából viszont nem vagyok biztos benne, hogy befutók lennének... Szóval örömmel olvasnám a tapasztalataitokat ezekről a modellekről! Köszönöm szépen előre is.



#Stokke Xplory #Cybey e-Prim #Bugaboo Fox #Mima Xari
2021. márc. 31. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen próbáljátok ki élőben. Úgy derül ki, h.jó-e tolni, manőverezni vele stb..Mindenkinek más jön be.
2021. márc. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szeretem a cybex kocsikat, de a priam pont kivétel, az "e" verziónak pedig max. hegyen lakva látnám értelmét. Az összes cybex közül ezt választanám utoljára, de a fenti listán mégis ez lenne a befutó, mivel az összes többi kagylós, ami szerintem nem optimális (gyógytornász vagyok)
2021. márc. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mi a baj a Priammal?

Mi elég dombos helyen lakunk (II. kerület), később ha költözünk is kertes házba, szeretnénk ugyanúgy Budán maradni. Ezért is tetszett egy a funkció, hogy nem kéne a tüdőmet kiköpve sétáljunk majd. Plusz a Cybex márkától ez a modell tűnt a legstrapabíróbbnak is.

2021. márc. 31. 15:12
 4/4 anonim ***** válasza:
49%

A Priam nekem túl böhöm. Túl sok helyet foglal a csomagtartóban, nehéz is (csomagtartóba is emelni kell, nem mászik bele).

Ha nem kell all terrain kerék, akkor a kisebb praktikusabb (cybex-nél a kisebb kerekű kocsik is szépen mennek, nem rázzák ki a gyereket macskakövön sem, mert a rugózás nem a kereken múlik, a felfüggesztésük pedig király).

Viszont tény, hogy Budán biztos jól jöhet az az elektromos rásegítés, én Alföldön lakom, ahol úgy kell keresni a lejtőket és külön élvezem, jó kis edzés, de más lenne nap mint nap. ;)

2021. márc. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!