Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ha rózsaszín babakocsink van,...

Ha rózsaszín babakocsink van, de fiúnk fog születni, akkor vegyünk újat vagy használhatjuk a régit?

Figyelt kérdés

Igazából nem régi, másfél évvel ezelőtt használta a lányunk, nagyon vigyáztam rá, szinte újnak néz ki. Szeretem is, mert nagyon megszoktam és nagyon praktikusan van kialakítva. Egyedül a színe miatt vannak kétségeim, hogy mások mit szólnak hozzá. Engem nem zavarna, de sokan egyből leszólnának emiatt. Mi tévő legyek, hiszen egy új kocsi elég sokba kerül...

Feleslegesen nem adnék ki annyit, mikor még ez is szinte új.



2021. márc. 31. 20:18
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
71%
Ezt eladnám és újat vennék.
2021. márc. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
82%
Őszintén letojnám, mások mit gondolnak. Ha téged nem zavar, ezt szereted, akkor nem tökmindegy? Mire a fiadat érdekelni kezdené, már úgyse kell babakocsi neki, szóval csak ezért nem strapálnám magam.
2021. márc. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
82%

mennyire rózsaszín? ha nem fullba, akkor teleaggatnám kék játékkal, textilpelussal, stb. De ezért le nem cserélném. Nekem is egy szürke-lila hiker kocsim van, maradna is, ha jönne egy fiú.

Ha teljesen rózsaszín, akkor megkérdeznék egy varrónőt, hogy tudna.e rá valami semlegesebb színű borítást varrni (nem az eredeti helyett, hanem arra rá)

2021. márc. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
80%

Alapból nem vennék rózsaszín babakocsit soha, de ez részletkérdés.


Ha téged nem zavar, használd. De ha ilyen helyzetben lennék, én eladnám és az árán vennék egy újat, diszkrétebb színben.

2021. márc. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
82%

Ugyan így voltam.

Én el adtam a szinte új rózsaszín babakocsit amire nagyon vigyáztam és vettem az árából egy ugyan olyat használtan csak kéket.

Nem akartam rózsaszínű kocsiba tenni a kisfiút.

2021. márc. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
79%

Tényleg nem mindegy, hogy mennyire rózsaszín. Pink vagy valamilyen púderrózsaszín. Ha nagyon lányos, akkor eladnám és vennék másikat, akár jó állapotút használtan. Ha vállalható, akkor ki kell dekorálni fiúsra. Szélekre kéket varrni fonálból vagy szalaggal.

Egyébként pont emiatt akarok uniszex színű babakocsit az első babának. Sőt a babaruhák nagy részét is semleges színekben képzelem el, hogy második babának is jó legyen. Nyilván, ha elnőtt valami, akkor nem tartjuk meg.

2021. márc. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
74%
Simán használnám ha kényelmes. Egy ekkora gyereknek mindegy, mások meg mindent megszólnak, mert ez a nemzeti sport itthon.
2021. márc. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
82%
Nem használnék rózsaszín babakocsit kisfiúnak. Megpróbálnám elcserélni egy fiús vagy semleges színűre egy olyan anyukával, akinek kislánya lesz. Ha ez nem sikerül, inkább eladnám és az árából vennék egy nem lányosat.
2021. márc. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
78%

Ugyan így voltam én is. A lányom kocsija egy törtfehér-púder színű babakocsi volt. Nem konkrétan rózsaszín, de egyértelműen lányos. Ez volt az álom babakocsim, imádtam, nagyon vigyáztam rá.

De a második babánk fiú lett.

Eladtam a lányos kocsit és az árából vettem használtan egy ugyan olyat, mint az első, csak fiúsat, szintén kifogástalan állapotban.

Én kisfiúnak nem használnám az egyértelműen lányos babakocsit.

2021. márc. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
69%

Érdekes, lánynak bárki használ általában simán kék vagy szürke, zöld kocsit, akkor miért gond, ha a fiút rózsaszínbe teszi valaki?

Szerintem ha téged nem zavar tartsd meg, a babakocsi inkább az anyuka kelléke, a pici babának olyan mindegy még.

2021. márc. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!