Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik babakocsit érdemesebb...

Melyik babakocsit érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2021. ápr. 4. 23:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
Elég gagyi mind, sok örömed nem lesz bennük. Arra jók hogy majd elmondhasd, "korán elraktuk a babakocsit, mert a gyerek nem volt el benne". :D
2021. ápr. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a második tetszik legjobban.
2021. ápr. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%
Ilyen babakocsiválasztékkal én se babakocsiztam volna 🤐
2021. ápr. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Nekünk lite up van, nagyon szereti a lányom (13 hónapos). Egy hang nélkül elvan benne, még el is aludt úgy hogy le se volt engedve a támla (ezt a nagy hiperszuper drága babakocsiban sose tette)
2021. ápr. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Akkor ez is gagyi lehet, gondolom?


Akkor milyen babakocsit érdemesebb venni sportból, ami azért nem 300 ezer Ft? 70 körül vannak jók? Vagy 50?olvastam, hogy a Hauck pl az is gagyi.


Jelenleg egy 2:1 Baby Merc babakocsink van, azon kívül, hogy dögnehéz más bajom nincs vele. Ez sem csúcskategória!

2021. ápr. 5. 09:09
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

Ne az ára alapján szelektálj, mert drága is lehet szar.

Először írd össze a szempontokat, milyen idős gyerekkel meddig akarod használni (a legtöbb fenti max. 1,5 évessel kényelmes), milyen terepen, mennyivel legyen könnyebb.

Az is jó megközelítés, ha összeírod, hogy mit nem szeretsz a mostaniban (pl: kicsi kupola, rövid öv, nehezen takarítható huzat...).

2021. ápr. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem használtam az övet ebben a babakocsiban még, szóval arról nem tudok nyilatkozni :D


Mózes részt használtuk még csak. 5 hónapos a fiam. Kisebb - nagyobb sétához használnánk, tömegközlekedésnél a jelenlegi babakocsi dögnehéz, szóval ami max 8 kg olyan kellene, a kupolája a jelenlegi babakocsinak kicsi, szóval amit jobban le lehet hajtani az előnyösebb lenne. A babakocsi kerekeihez nem igazán értek, dupla kerekűnél azt olvastam, hogy hamar elkopik?! Most bolygósíthatók a kerekei a babakocsinknak, azt szeretem. 2 éves korig szeretném kb használni a babakocsit. Vagy ameddig ő igényli, ha ő tovább, akkor tovább. (de ugye gondolom függ a babakocsitól is).

Előny lenne olyan babakocsi is, amihez jár lábzsák /esővédő. A jelenlegihez is van, szúnyogháló is. Hirtelen ezek jutottak eszembe.

2021. ápr. 5. 09:37
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
5 hónapossal nekem az első szempont az lenne, hogy megfordítható legyen az ülés, mert túl pici még, hogy ne lásson téged. Teljesen dönthető legyen. Ne legyen nagyon padlószinten az ülés, mert tömegközlekedésen szar, ha térdmagasság alatt tiporják.
2021. ápr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Jól mosható legyen, az is fontos.

Nézegettem, de én nem nagyon találtam olyat, aminek a tolókarja állítható esetleg?!

2021. ápr. 5. 10:45
 10/16 A kérdező kommentje:

Ami átfordítható tolókarral van, az irányíthatatlan, nem?!


Legalábbis jelenleg olyan van, ha megfordítom a tolókart nagyon rossz, nehéz irányítani. Többi babakocsinál is így van vagy csak ami nekünk van az ilyen rossz?

2021. ápr. 5. 12:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!