Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van olyan, kárpitos vagy...

Van olyan, kárpitos vagy bőrdíszműves aki áthúzná a babakocsink mózesének a kupoláját?

Figyelt kérdés

Műbőrből készült kupola része meg van törve elég csúnyán a babakocsinknak. Elvittük egy szakemberhez, azt mondta, hogy simán át tudja húzni. Mai napon, több, mint 3 hónap utána tudott küldeni egy sms-t, hogy ez javíthatatlan.

Minden más része teljesen hibátlan a kocsinak, ezért nem cserélném le.


2021. ápr. 7. 08:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Ez kimaradt: Expander Mondo Ecco 3in1 multifunkciós babakocsi
2021. ápr. 7. 10:18
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Nyilván van. Kérdés hogy hol, Alsokismackofalvan vagy Egerben? Bár egyértelműen budapesti vagy, azok szokták azt hinni, más település nem is létezik a világon.

Google kárpitos plusz a település neve. A telefonszámokat szépen egyenként felhívod, es elrebegted a kérdésedet.

2021. ápr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

:DDD Nem budapesti vagyok.

Azért nem településsel tettem fel a kérdést, mert olyan a munkám, hogy szinte mindenhol megfordulok sajnos az országban.

Én arra lettem volna kíváncsi, hogy valaki tud-e konkrétan olyan embert, aki már csinált neki vagy bárki másnak ilyet vagy hasonlót.

De köszönöm szépen a válaszodat, hihetetlen kedves és segítőkész vagy!!

2021. ápr. 7. 11:46
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Igazan nagyon szívesen, örülök hogy segítettem. 😚
2021. ápr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!