Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van Szolnokon bababizományi...

Van Szolnokon bababizományi bolt? Vagy a baba boltok beveszik a babakocsit?

Figyelt kérdés
Vettem interneten Egy babakocsit, de egyáltalán nem tetszik élőben.. Tudom.. Nem kellett volna így venni.. :( még nem volt használva a fólia is rajta van a tolókaron

2021. ápr. 9. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha neten vetted (es uj), 14 napon belul elallhatsz a vasarlastol, indok nelkul. Sokkal jobban jarsz ha visszakuldod, mintha valami bizomanyiban kotyavetyelned el.
2021. ápr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A héten kaptam, úgyhogy még 14 napon belül vagyok. Új, igen.


Tettem egy próbát, írtam nekik. Képet is küldtem, hogy tényleg nem volt használva.


Remélem, hogy visszaveszik...


Köszönöm szépen!

2021. ápr. 9. 22:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Torvenyi kotelezettseguk visszavenni:


[link]


A visszaszallitas dija ellenben teged terhel, de meg mindig sokkal jobban megeri mint beadni felaron valami zaciba.

2021. ápr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Majd hétfőn kiderül (gondolom), hogy mit írnak vissza. Annyira szidom magam, hogy ennyire felelőtlen voltam és kapkodva vásároltam.. :( de tanultam belőle...

2021. ápr. 9. 22:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Vissza kell venniük, legtöbb esetben normálisak és megértők.

De ha nem jársz szerencsével, a Baross út 40-en van egy bolt, "Gyermekvilág bababolt és bizományi" néven.

2021. ápr. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!
2021. ápr. 10. 09:11
 7/7 A kérdező kommentje:

Visszaveszik 14 napon belül a terméket. Eredeti csomagolásnak meg kell lennie vagy ugyanakkora méretű dobozban visszaküldeni. Átnézik, hogy tényleg nem-e sérült aztán a megadott számlaszámra visszautalják az összeget.


A bizományi bolt is átvenné teljes áron, merthogy tényleg új és semmi baja. 30 % a jutalék. Jobban megéri visszaküldeni.

2021. ápr. 14. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!