Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen hordozót kellene vennem?

Milyen hordozót kellene vennem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a babám 6 hónapos 7600g. Eddig nem volt túl sírós baba. Pár hete kezte, hogy ha nincs a kezemben sír. Van játszószőnyegünk, babahintánk de nyügös. Eddig nem nagyon hordoztam, van 1 kengurum utcán 1x használtam. Próbáltam itthon beletenni, de vastag szíj rész van a derekamnál és kényelmetlen. Olyasmit szeretnék amibe valamennyire a házimunkával is haladhatnék. Jön szegénynek a foga, szerintem az lehet a baj. Milyen hordozó lenne jó?
2021. ápr. 16. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Kenguru alatt mit értesz? Csatos hordozót, vagy bugyikengurut? Ha az utóbbi van, annál sokkal kényelmesebb és egészségesebb mindkettőtöknek a csatos, én szeretem a Manduca XT-t.


Ha zavar a derékszíj, akkor kölcsönözz hordozóházból (postázzák!) Egy onbuhimo-t. Ott nincs derékpánt, és minden súly a válladra nehezedik. Van aki pont emiatt szereti, van aki emiatt nem. De ha szakértőket kérdeznél meg inkább, akkor ott a Hordozz szqbadon, kérdezz bátran fb csoport, ott hordozási tanácsadók segítenek.

2021. ápr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A kenguru semmiképpen nem jó. Jó lehet a csatos, vagy kendő is, mei tai, de olyan sokféle van, hogy ezt nehéz lenne megválaszolni. Az első válaszoló jól írja, Facebookon vannak olyan csoportok, ahol pont ez ügyben tudnak segíteni, anno nekem is így sikerült rátalálni a megfelelőre.
2021. ápr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Derjaderja ***** válasza:
100%

Mei tai vagy csatos hordozó. Ll Liliputi gyárt vagy Magyarinda. De arra amire szeretnéd, nem lesz jó. 8kg felett a Te kismedencéd érdekében hátra kell kötni, egy 6 hónapos meg vsz nem fog kuksolni a hátadon amíg pl főzöl.

És ha nem szoktad meg fokozatosan, nehéz is lesz fizikailag.

2021. ápr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp csatos hordozó, nekünk Liliputi van, imádjuk. 9 kg-os korig lehet elöl hordozni, utána csípőn vagy hátul javasolt. Keress fel a helyi hordozó klubot, ott több eszközt fel tudtok próbálni, hordozási tanácsadó segít kiválasztani a legmegfelelőbbet.
2021. ápr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!