Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Vélemény Gremese Baby Tai...

Vélemény Gremese Baby Tai hordozorol?

Figyelt kérdés

Babám 6hetes, hihetetlen gyorsan no es szedi magara a kilokat.most tartunk 5.5 kgnal es 62 centinel.

Szeretném hordozni de nem találtam meg a megfelelo eszkozt hozza.

Ugy gondolom,hogy a kendohoz mar nagyok vagyunk súlyban vagy hamar kifogjuk nőni

Ami szimpatokus a Gremese Babay Tai de sok véleményt nem találtam rola



2021. máj. 2. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Inkább liliputit vedd, ha az is szimpatikus. Lehet használtan is. Láttam olyan gremese babytait ahol nem voltak jók a varrások.
2021. máj. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Én még nem hordozok, mert csak szeptemberben születnek majd, de a Liliputi csatos hordózót ajánlották a Gremesével szemben. Előnye, hogy születéstől cirka 3 éves korig használható, hordozhatsz benne, elöl, hátul, csípőn. A lényege ezeknek, hogy térdhajlattól térdhajlatig érjen, támassza a babát a hordozó. Van újszülött betétje, kapható szűkítő hozzá illetve terpesz szélesítő.


Én egy használtat vettem, kicsit már kopott az anyagnak a színe, de a csatok, tépőzárak (pl újszülött betét, alig tudtam kitépőzárazni), szivacsok/párnázat teljesen szuper állapotban van.


Egyébként lehetőség van bérlésre is, így ki is tudjátok próbálni, hogy végülis melyik típus a kényelmes nektek.

2021. máj. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Liliputi Lili-Taira gondoltok? :)
2021. máj. 4. 14:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a liliputi csatosra gondolok... 🙂


#2

2021. máj. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!