Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek milyen babakocsit...

Szerintetek milyen babakocsit vegyünk? Melyik az a járgány ami tényleg megéri és jó is? Kényelmes legyen inkább, mint csilli-villi. 3in1 szeretnénk legfőképpen, de lehet travel system is, akar 2in1

Figyelt kérdés
Kislány lesz, de pl a kék babakocsi sincs ellenünkre, inkább a bézses árnyalat felé hajlunk ha a következő babuci más nemű lenne

2021. szept. 8. 22:48
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
54%
Bármelyik Mutsy.
2021. szept. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

A szín a legfőbb szempont? :D

Cybex bármelyik modellje, de leginkább gondoljátok át hogy:

- milyen terepen fogjátok használni -> kerekek

- kell-e majd emelgetni pl lépcsőn -> súly

- fogtok-e vele utazni repülőn, mekkora a kocsitok csomagtartója -> mekkorára lehet csukni és mennyire egyszerűen

- melyik évszakban jön a baba -> hidegebb időben fontos a masszív mózes tavasszal, nyáron kevésbé

- hány gyerek fogja használni -> minőségi darab legyen ne egy Lorelli

2021. szept. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
2, nem nem a szín, csak pl valamelyik babakocsi csak zöldben, vagy lilában kapható. Aszfalton fogjuk használni, nem kell vele lépcsőzni mert családi ház, nem utazunk vele repülőn, csomagtartó nagy (mitsubishi outlander), tavasszal jön a baby, reményeink szerint 2-3 de az is lehet, hogy csak 2 vagy 1 mert újat veszünk mindig. Nemtudjuk még.
2021. szept. 8. 23:07
 4/31 A kérdező kommentje:
Lorellit nagy ívben el szeretnénk kerülni ez természetes :D
2021. szept. 8. 23:08
 5/31 anonim ***** válasza:
52%

"újat veszünk mindig"


Mi a fenének? Ez már új szintje a pazarlásnak, ha már egy tartós használati tárgyat, mint a babakocsi se örökölhet egymástól két testvér.

Hajrá fogyasztói társadalom, pusztulj Föld, nem elég az első "babucinak" új, kell mindegyiknek, csak épp élnie nem lesz hol....

2021. szept. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
5, azért szeretnénk tartósat, hogy ne kelljen mindig újat venni...
2021. szept. 9. 05:22
 7/31 anonim ***** válasza:
29%

[link]


Lehet hozzá hordozót is venni. Nem a legolcsóbb, de én imádom 😊

2021. szept. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Mi Kinderkraft Prime-t vettünk, szeretjük, jól bírja a strapát.
2021. szept. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
72%

Én az ABC Designt szeretem :)

Az újak nagyon jók, de mi használtan vettünk egy 2015 évjáratú mambát és még az is teljesen jó állapotban volt és meg se kottyant neki a falusi terep és a sok-sok buszozás (emeltem sokat le-föl buszra).

Ha lenne pénzünk, újonnan is ilyet vennénk.

Sok saját márkás kiegészítője van, a Brendon az egyik fő forgalmazó itthon.

2021. szept. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Én ha újra csinálhatnám 3in1-t tuti nem vennék. Max olyat ami mózes+hordozó és külön esernyőre csukható sport rész.
2021. szept. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!