Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik a legbiztonságosabb...

Melyik a legbiztonságosabb autós gyerekülés?

Figyelt kérdés

Most lett autóm. Szeretnék venni egy biztonságos gyerekülést.


A gyerekesbaratnoimbol ketten javasolták. Az egyik a peg perego 1-36 kg-ig.

A másik cybex pallas ez is 36kg-ig.ezekben benne van az izofix azt mondták. Melyik jobb?

Én meg a touragoot néztem, az ára kicsitjobb.


Dea biztonság?



2022. jan. 6. 07:52
 1/10 anonim ***** válasza:
15%

Nekünk Lionelo Baastian van, 360 fokban forgatható, 9-36 kg-ig.

Imádjuk. Nagyon könnyű ki venni, betenni, hamar megtanult egyedül beszállni is.

Isofix-es, a 3,5 éves kislányomat még mindig úgy tudom bekötni, hogy használjuk az 5 pontos biztonsági övet + az autó rendes biztonsági övét. Szerintem ennél boztonságosabban utaztatni nem igazán lehet.

2022. jan. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Adac teszt, öamtc teszt

Amelyik ülésnek nincs, olyat ne vegyél.


A lionelonak sem a touragoonak sem tudok rola, hogy lenne.


Cybex, maxi cosi, Römer britax

amik közül választanék. Mást biztos hogy nem

2022. jan. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én innen néztem ki a gyerekülésünket:

[link]


Beállítod a szűrőket és kiadja, hogy melyik gyerekülések azok amiknek jó lett az adac tesztje az adott kategóriában.

2022. jan. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok jó ülés van, nézd meg az adac tesztet, de egy biztos a túl nagy sulykülönbséget lefedő ülések nem jók, pl. 1-36 kg biztosan nem jó, ha belegondolsz egy újszülött és egy iskolás biztos nem fér bele ugyanabba az ülésbe, mindenféle szűkítőkkel oldják meg, nem bizonságos. Nekünk volt egy babahordozo, egy 9-18 kg ülés és most van egy 18-36 kg ülés. Mindegyik britax römer.
2022. jan. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Isofix ülés akkor lehet, ha van az autódban isofix, ezek biztonságosabbak, mint az övvel beköthető, de ha nincs isofix, jó az is, nekünk is olyan van.
2022. jan. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem irtad mennyi idős a gyerkőc. Nekünk van több is, 2 a 2 nagyinál, 1 pedig az automban. A nagyiéknál vannak a 36 kg-ig használhatók. Én meg vettem egy használt besafe iZi Comfort X3-t, ami 18 kgig jó. Mivel az én fiam 17 hónapos, gyakran elalszik az autóban, ezt meg könnyen meg tudom dönteni egy piros lámpánál pl, nem kell hozzá ki be csatolgatni, mint a 36kg-ig használhatóakat. Jó magas, és kilát az ablakon, úgyhogy nem szokott hisztizni, csak amikor kiveszem az ülésből 😅.
2022. jan. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy tennék, ahogy a hármas írta. Nem kell feltétlenül a 2021-es adac tesztre alapozni és valamelyik legújabb modellt megvenni. Bőven akadnak pár évesek, kicsit olcsóbbak is. Először is nézd meg, hogy van-e isofix egyáltalán az autódban.

A használt ülések is jó választások lehetnek, de óvatosan kell velük bánni, tuti sérülésmentes ülést szabad csak megvenni.

2022. jan. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
6os vagyok, egyetértek a 4essel. Nekünk a 36ig használhatóban nem ül olyan szépen a gyerek, hiába húzom meg jól az övet, siman kitudja a kezeit húzni belőle. Illetve, hiába döntöm meg teljesen, ha döcögős úton megyünk és ő bealszik, akkor szegény olyan kényelmetlenül fekszik benne, tartani kell a fejét. Az az oka, hogy mivel egy 36 kgos gyerek is elfér benne, ezért szélesebb... amit nem lehet szűkíteni.
2022. jan. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Cybex Pallas van a kisebbik gyereknek (1,5 éves) és egy Cybex Yari a nagyobbiknak (5,5 éves). A két ülés kvázi ugyanaz amúgy, csak a Pallashoz (9-36 kg) van pajzs, a Yarihoz (15-36 kg) nincs. Tehát ha a kicsi is elég nagy lesz, akkor kivesszük a pajzsot, és az is az autó övével lesz bekötve, mint a Yari. Mi nem bántuk meg, szuper ülések, a gyerekek is elvannak bennük.
2022. jan. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
nálunk a peg perego most kerül majd eladásra, de csak mert kinőtte, amúgy teljesen elégedett vagyok vele, kényelmes volt neki is, nekünk is, biztonságos, könnyen dönthető, szall szerintem jó vétel volt
2022. jan. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!