Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen megbízható, 200ezer ft...

Milyen megbízható, 200ezer ft alatti 3in1 babakocsit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A járdák nem olyan rossz állapotúak a környéken, de van ahol elég magas a járda széle, szóval gondolom erre a nagyobb kerék a jó. Családi házban lakunk, szóval cipelni nem kell, az autónak pedig egészen nagy csomagtartója is van.
2022. jan. 8. 10:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
73%
A nagyobb kerekűt se simán feltolod, azt is billenteni kell. Egy magas szegély miatt nincs szükség nagykerekűre.
2022. jan. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
73%
2022. jan. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
67%

Mindenképpen nagyobb kerekűt válassz. Igazad van, azt simán feltolod a kisebb szegélyeken, egyenetlenségeken. Ha ehhez még egy jó rugózás is társul, akkor a baba meg sem érzi. Nagyobb szegélynél is könnyű dönteni őket. 200 alatt nem tudok mondani kocsit újonnan. Nekem egy Anexem volt az elején, az maga a tökély volt. Aztán terhes lettem a másodikkal, így vettünk egy könnyű sportkocsit, amit könnyen emelek. Hát borzasztó... Kis kerekek, nehezen irányítható, pedig az sem 2 forint volt. Most hogy közeledik a szülés, beszereztünk egy testvérkocsivá alakítható babakocsit, Cybex gazelle-t. Erről is csak jót tudok mondani.

Esetleg a használt kocsik között nézzél szét!

2022. jan. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
85%
Jót nem tudok ajánlani csak azt amit tuti ne: Bebetto. Rémálom az egész konstrukció.
2022. jan. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
88%

Nagy kerek, jo rugozas, massziv vaz.

Nem csak a draga kocsik jok. Az enyem ujonnan 120 korul mozog, es imadom, pedig mi hasznaltan vettuk, nem ismert a neve. Pusztán ennyit neztem amit fentebb is irtam.

2022. jan. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
88%
En az Abc design-t ajanlnam, de ez is 200e folott van:(
2022. jan. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Cybex balios


[link]

2022. jan. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
3, milyen könnyű sportotok volt? Csak a viszonyítás kedvéért. Mert jó minőségnél a kis kerék nem jelent nehezebb irányítást.
2022. jan. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
8, Abc design, a pontos neve nem jut eszembe, már elraktam. Egy kézzel csukható, nagyon könnyű kocsi. Ebből a szempontból ideális volt, de tolni rémálom.
2022. jan. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
40%

9, hát abc designból a 3in1-ek se a könnyű irányításról híresek. Cobra és Mamba kocsikhoz volt szerencsém. Valami katasztrófa.

De pl: Cybexből az egyszerűbb sportok is nagyon könnyen egy kézzel tolhatók.

2022. jan. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!