Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit vegyek? A...

Milyen babakocsit vegyek? A lényeg, hogy minél kisebb legyen, hogy szűk helyen is elférjek vele és biztonságos is.

Figyelt kérdés
(Amibe egy újszülöttet is vele tehetek biztonságosan, jó lenne egy 3in1, de azok többsége nagy ha nem tévedek)Nem nagyon szeretnék horror drága babakocsit venni.

#biztonságos #babakocsi #3in1 #kicsi #Újszülött-3éves
2022. jan. 23. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
32%

Gtaco Mirage TS - újszülötteknek való kagylóüléssel, esővédővel 60e körül van újonnan, de használtan is lehet venni.

Gigantikus az alsó rakodórésze, jó kocsi, csak mivel olcsó, nem trendi, nincs körülötte hype.

2022. jan. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
*Graco
2022. jan. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Egy joie litetrax 4 sport babakocsink van, ez multifunkciós, lehet hozza adapterrel mozest, meg hordozot is vsatlakoztatni, de a sport resze is 0hótól használható. Egy kézzel osszecsukhato, es allitva tarolhato. Van egy 3 az 1ben babakocsink is, de nagyon nem szeretem, a sportreszt le kell szedni, hogy osszecsukdt, kocsiba tuti nem is ferne be. Osszecsukva el kell fektetni, igy sok helyet foglal.
2022. jan. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Cybex Mios

Bugaboo Bee 6

Babyzen YoYo

2022. jan. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Cybex Eezy S Twist +
2022. jan. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Cybex Eezy S twistre még egy szavazat.

Vagy Cybex Melio, ha a súlya jobban számít.

2022. jan. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%

Nem írtad újban gondolkodsz-e maxi cosi streety ,peg perego easy drive,quinny zapp flexibilis vagy maxi cosi loola up-al nem lősz félre.

Mózes, sportresz, hordozó, könnyű, kicsire csukható, mindkét irányba fel lehet tenni a sportreszt.


Amiket felsoroltam , csak a zapp kapható újonnan. De ezek mind strapabíró darabok.

2022. jan. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%
Mi a francert pontozgattok le mindenkit? 😃🤷‍♀️
2022. jan. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

7es vagyok, mire gondoltál, hogy horror drága? Mennyi a határ?


Azok közül, amit felsoroltam mind biztonságos, és a babahordozójuk is tesztelt , isofix talp is kapható hozzájuk

2022. jan. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%

Hát,attól függ hogy neked mi a horror drága.Használtan már 50.000 alatt is tudsz venni bármilyet,láttam már marketplacen drága kocsikat 10-15 ezerbe kidobálva úgy hogy semmi bajuk.Normálisat teljes áron inkább afelett tudsz venni.


Én eleinte azt mondtam nem fontos a márka,de sajnos az.Peg Perego sport babakocsink van és én azt nem bántam meg,előtte másik 3-at adtam el.

Az egyik egy CBX (3in1) volt,a másik Lorelli (3in1),a harmadik pedig Haux (sport).Jól néznek ki,valamelyik kényelmes is volt a babának,de irányítani vagy emelni,esetleg benne tárolni nem volt kényelmes.


Semmiképpen nem vennék többet kicsi vagy vékony kerekűt,minél nagyobbat hogy semmibe ne akardjon bele,az se baj ha 3 kerekű.Könnyen emelhetőt és billenthetőt keresnék amin nem cserélni kell a dolgokat,hanem átalakítani.(3in1 babakocsik helyett sportot vennék).


[link]

Nekünk ez van,csak sötétkékben.Lehet bele tenni hordozót is.

2022. jan. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!