Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Használtok triciklit? Jobb...

Használtok triciklit? Jobb mint a babakocsi?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 14. 20:58
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Mennyi idős korig jó?
2022. ápr. 14. 20:59
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Sem kényelmesebbnek, sem praktikusabbnak nem tűnik, mint egy sport babakocsi.
2022. ápr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Nem tud pózt váltani benne a gyerek,nem tud pihenni,elfeküdni.
2022. ápr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%

1 éves kora után csak azt használtunk.

Fiam 1 évesen már ment. Na onnan a babakocsi csak dísznek volt. A triciklit viszont szerette.

2022. ápr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem használtam. Bénán néz ki, aludni is kényelmetlen, és boltba, piacra nem lehet vele bemenni. Tekerni úgyse tudja, mire leérne a lába addigra nem kell babakocsi, mehet kismotoron.
2022. ápr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%
1 évesen japta, onnantól csak ezt használtuk. Nagyin szerette hogy ül benne, fogja a kormányt, csenget, bármerre tud nézelődni. Minden boltba ezzel mentünk, sehol nem volt kényelmetlen. Én is jobban szerettem.
2022. ápr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
1 évesen kapta. Kb 10-szer ha használtuk. A babakocsit sem szerette, nem is értem utólag, hogy miért vettük meg a triciklit.
2022. ápr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
Használtuk tavasztól őszig. De esős időben maradt a babakocsi, mert arra lehet tenni esővédőt, zártabb. A kupolája sem túl nagy, így ha nagyon süt a nap sem túl előnyös. Második gyereknél már nem került elő, feleslegesnek tartottuk. Mondjuk részben azért sem, mert testvér fellépőt ahhoz nem lehet használni.
2022. ápr. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó vagyok, azt még hozzátenném, hogy nem lehet rendesen kihasználni. Míg kicsi, nem tudja hajtani, amikor nagyobb akkor meg inkább kis motoros, futó bicikli jó neki, és még akkor sem jó neki. Mire oda kerülne, hogy tudná hajtani, addigra meg már rendes bicikli való neki. Szóval eléggé értelmetlen találmány.
2022. ápr. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%
Én nem használtam de látom, hogy sokan használják. Én inkább azt akartam, hogy a labukon jöjjenek így nem vettem semmit ami ez ellen volt.
2022. ápr. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!