Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Camarelo sevilla babakocsiról...

Camarelo sevilla babakocsiról vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok, sokat nézelődtem a babakocsik közt, számomra a legfontosabb hogy könnyű legyen, hajlandó vagyok több pénzt is kiadni ha tényleg megéri de ezt a kocsit csak most láttam és ez eddig a legolcsóbb és legkönnyebb kocsi amit eddig néztem.

Túl szép hogy igaz legyen😀 ezért kérlek titeket ha van tapasztalotok ezzel a kocsival akkor írjatok meg nekem.

Köszönom előre is☺️



2022. ápr. 16. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Ennyi pénzért jó babakocsit nem kapsz.

Inkább nezegess használtan ugyanennyiért egy kicsit minőségibb darabokat.

2022. ápr. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Biztos, hogy nem vennék drágábbat, nem kell túlgondolni. Olyan rövid ideig kell, hogy szinte mindegy lenne, ráadásul ez tényleg jónak tűnik.
2022. ápr. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Carrera volt. Szerettem nagyon. A Mózes tágas, jól irányítható. Jól téliesíthető volt. Nyáron azért inkább meleg volt. A súlya nekem kicsit sok volt. De szerettem mert a váz elfért a kis autóm csomagtartójában. A sport részt viszont a lányom nem szerette. Így a fiam 10 éves Pierre Cardin sport babakocsiját használtuk.
2022. ápr. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

"és legkönnyebb kocsi amit eddig néztem"


Miket néztél te, hogy egy 14 kilós monstrumot találsz a legkönnyebbnek?? 🤣

A könnyebb kocsi 10 kiló alatt kezdődik és a valóban könnyű 8 kilót se nyom.

És amiért tényleg érdemes mélyebben a zsebbe nyúlni az 6 kiló sincs annak ellenére, hogy full funkciós.

2022. ápr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Konstrukció 4,9kg

Mély tálca 4,1kg

Sportrész 4,3kg



Nem tudom melyiket nezted ami 14kg de tuti nem egyről

beszélünk:)

Néztem Cybexet is ami azért nem számít olcsó és nehéz kocsinak és még annak is nagyobb a súlya ennél.(konstrukció mély tálcával 11,2kg)

Lehet hogy én nézek hülyeséget de én így láttam:)

2022. ápr. 17. 20:35
 6/7 anonim ***** válasza:

A váz súlya kerekekkel: 9,5 kg

Én ezt találtam. A bergon.hu oldalról.

3-as voltam.

szerintem se könnyű.

2022. ápr. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én Szlovákiában élek így szlovák oldalon néztem. Kettőn is.

De érdekes hogy magyar oldalon tényleg totál mást ír.

Na azt hiszem lemondok róla.


Köszönöm szépen a segítséget:)

2022. ápr. 17. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!