Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hány babakocsira van tényleges...

Hány babakocsira van ténylegesen szükség?

Figyelt kérdés

Most nézelődök, és sajnos egyik babakocsi sem olyan ami minden feltételnek megfelelne.


Van egy ami kicsit drágább de mózeskosár van hozzá. Ez egy nagyobb babakocsi ami sétára jó de kocsival közlekedünk mindenhova szóval nem tudom mennyire lenne jó.


Utazni is tervezünk repülővel vagy hosszabb kocsi útra ahova ez nem lenne kényelmes.


Mindenképpen Mózes kosarasat szeretnék, de a legtöbb nehéz és nagy.


Hogyan döntöttetek ez ügyben?


2022. ápr. 21. 15:03
 1/7 A kérdező kommentje:

Van pl az uppa minu ami kicsi de mozesre lehet alakítani ami nem tudom mennyire kényelmes.


Az uppa baby ami nekem tetszik a rendes babakocsinak de mivel mindenhova kocsival járunk nem tudom mennyire érne meg. Ha túrázni megyünk az egyáltalán jó e?

2022. ápr. 21. 15:05
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanigy voltam... Nincs olyan babakocsi ami minden szempontnak megfelelt, igy maradt a kompromisszum. A terveiteket nezve ezt csak tobb babakocsival tudod kivitelezni. Turazashoz a futokocsik a legjobbak, ezeknek ugyan van kulon mozes es hordozo tartozékuk de meg hasznaltan is horror aron mennek, es mivel mozes kulon részes ugyanugy kell megegy amivel utaztok, mert kocsiban is necces. Kesobb ha nem kell mozes max veszel masik babakocsit. Ha ilyen terveid vannak es nem milliomos, szerintem boven jok a hasznaltan arultak. Nekunk is csere volt kb 3 havonta, mert az eletvitelunkhoz csak igy felelt meg.
2022. ápr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Autóba elég egy hordozó egy darabig, a sportot kb 8 hónapos korig nem használjátok.

Túrázni hordozod magadon, nincs az a babakocsi, ami terepen jó lenne, az sem, amire azt mondják (nekunk touragoo flame van, azt írják, rossz terepviszonyok között is használható, de az nem erdei ösvényt jelent a bükkben).

Majd ha már ül, veszel egy esernyőre csukható sportkocsit.

Az hogy nehéz, mennyit kell cipelni? Én a miénket első emeletre hordtam benne a gyerekkel, hát nem mondom hogy könnyű volt. A kocsiba bepakolni sima liba, amúgy meg tolom, nem hurcolom.a repülőre is csak az esernyőre csukhatót viheted fel, a mozest meg a laposra hajthatót nem. Ha ilyen tervek vannak, készülj magadon hordozásra.

2022. ápr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*nem vagy milliomos
2022. ápr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sajnos 2 mindenképp kell. nekünk volt egy masszív 3in1, amiből az autós hordozót kb. 4 hónapos koráig használtuk, a mózest pedig 7. városba, sétálni, kirándulni a sport része jó volt, de plázázni, rohangálni, hosszabb utazásra egy hamilton autoclick sport kocsink volt. (ez felvihető repülőre is) emellett volt csatos hordozó is. én nem nagyon szerettem hordozni, így az volt mindig az utolsó opció, ha valamiért egyik kocsi se jöhetett szóba.
2022. ápr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem 2 elég.

Én vettem egy kicsit ami befér az autóba, azzal mentem bevásárolni (ez 2 -1 ben volt, meg volt egy környékén setalos, nagy, terepre valós, mert errefele olyanra volt szükség. Én a mozest egyik gyereknél sem használtam, nem szerették. Adapterrel mindkettőre rá lehetett ugyanazt a hordozót tenni.

2022. ápr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nagy mózeses van, ezt használtuk télen. Ha nem lehetett, pl. metróba nem akartam levinni, akkor hordozókendő.


Most fél éves a baba, veszek hamarosan egy kicsire csukható, vízszintesig dönthető kocsit. A kendőben már nehéz, de a hátamon még tudom vinni.


Erdőben is mindig kendőben viszi a férjem.

2022. ápr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!