Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kinderkraft babakocsi vélemény...

Kinderkraft babakocsi vélemények/tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Két kocsi közül szeretnénk választani:

Prime

B-Tour

Olvastunk a márkáról pro és kontra véleményeket is.



2022. máj. 3. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

Láthatod az àrát. Ez egy olcsó kocsi. Csodát várni nem kell.

Inkább használtan egy minőségibb darab.

2022. máj. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is nézegettem a Kinderkraftokat neten, viszont élőben borzasztó minőségűek. Kopogós műanyag alkatrészek, csörgő-zörgő váz. Gyorsan lemondtam róla.
2022. máj. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Nekem Kinderkraft Prime 3:1 van, 150 ezer volt tavaly az ára, nem gondolom, hogy ez egy olcsó kocsi. Nyilván nem is drága, középkategóriás.


Azért vettük ezt, mert egy ismerősünknek is ilyen van, kipróbáltuk, nagyon tetszett. Azóta is elégedettek vagyunk, strapabíró, semmi gond vele nehezebb terepen sem. Nem "kopog, csörög", nem tudom, az milyen típus lehetett, bár tudom, most úgyis meg fogja mondani az előző, hogy de csörög-kopog, mert biztos jobban tudja, mint én, aki használja :D


Na mindegy, szerintem teljesen jó. A szomszéd 220 ezerért vett valami babakocsit, nem tudom a márkáját, már minden baja van 5 hónap után, viszik is vissza.

2022. máj. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, nyugi nem vagyok az a megmondó ember típus. Prime-ot néztünk, mert nagyon tetszett nekem is. Élőben sajnos nagy csalódás volt. Persze lehet, hogy a kiállítási darab volt már leamortizálva, ezt nem tudhatom, de az bizony csörgött-zörgött.

Egyébként nem drágábbat vettünk, hanem más márkától hasonló kategóriát.

2022. máj. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

3:1 babakocsi 150 ezer forintért a nagyon olcsó kategória….

Maga az autós hordozó, ami normális, Cybex vagy Peg Perego pl 60-70 ezer forintnál indul.

2022. máj. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem csak a “trig” sport babakocsijukkal van tapasztalatom.

Mi jelenleg ezt használjuk, már lassan egy éve. Én elégedett vagyok vele.

Sokat visszük ide-oda, könnyű összecsukni, autóból ki-be pakolni. A gyerek jókat alszik benne, nagy a kupolája, ez nagyon fontos volt.

Szerintem jó kis kocsi, főleg ennyiért! Én a saját webshopjukról rendeltem, ott volt a legjobb áron!

2022. máj. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kinderkraft prime 3:1 van. Szerintem nem olyan rossz, nálunk vacak, járdátlan göcsörtös utak vannak, de nem akar szétesni, nem csattog, zörög. Az első kereket néha nagyobb bukkanó előtt fel kell emelni. Nekem, ami nem tetszik, hogy a sport ülés kupolája elég kicsi, ha nem úgy megyünk, a nap mindig a gyerek szemébe süt. Az autóshordozóról nem tudok nyilatkozni, nincs kocsink, csak szettben vettem. Nem tudom mit kellene még tudnia egy babakocsinak azon felül, amit ez tud, a mi igényeinket teljesen kielégíti. A fiam lassan egy éves, már csak akkor ül bele, ha elfáradt a lábán. Nem vennék másmilyet utólag se, maximum nagyobb kupolásat, ha van ilyen kinderkraftban.
2022. máj. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem Kinderkraft Askoy sportbabakocsit rendelt a párom a Babamarket webáruházból és tökéletesen elégedett vagyok vele. Nyilván nem a legdrágább és nem is a legolcsóbb. Volt már más Kinderkraft termékünk egyébként ( autós babahordozó ) és ezért is döntöttünk emelett, de az ár is számított azért. Strapabíró és könnyű babakocsi, nem zörög csörög.
2023. ápr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!