Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsi választás előtt...

Babakocsi választás előtt állok! Kinek mi vált be? És miért? Még azt sem tudom mit vegyek figyelembe a választáskor. Faluba, rossz útviszonyokra kellene. 150-250 ezer forint között gondolkoztam. Kinek milyen márka vált be?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm szépen mindenkinek a segítségét!
2022. máj. 18. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Ha rossz az út, akkor nagy, felfújható kereke legyen és legyen benne rugózás is. Ez a legfontosabb.
2022. máj. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Csatlakozom elsőhöz. Ha tudod nézd meg bababoltba élőben.

Aminek nagy a kereke és jó a rugózása:

Jané rider / crossligt zselés kerekei vannak. A hordozói pedig tesztgyőztesek autós ütközésnél. (mondjuk nehezek is)


Bergon babakocsik felfújható kerekekkel Mi most ilyet használunk, használtan jó ára van és van hivatalos magyar márka oldala, ahol lehet venni kiegészítőket.


Joie. Jók a kerekei, keskeny kialakítás, elsősorban sport babakocsi, de lehet travel systemmé alakítani.


Cybexnek is jók a kocsiai, de van ami túlárazott.

2022. máj. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Abc design is jó.
2022. máj. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Nekünk is abc design van, legjobb választás, pedig olyan a járda, amit mindenki magának rájöttem, település ilyen négyzet alakú beton lapokat adott 20 éve, kinek hogy sikerült. Másfél éves a kocsi, semmi baka, simán veszi az akadályokat, banánk is szereti.
2022. máj. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Én tömör nagy kereküt vennék!

Napi szinten szívtam a felfujhatóval!!!nem birta a meleget a hideget és semmit....gyülőltem🤣

2022. máj. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

Kunert Rotax

Mi rengeteget mentünk vele földes utakon, erdőbe kirándulni stb

Tökéletes volt

Könnyű irányítani, jó a rúgózása

Tökéletes

2022. máj. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Én nem ajánlanék konkrét márkát és látatlanban ne is vegyél semmilyet. Latba kell venni mire fogjátok használni, miben gondolkozol. 3in1,vagy 2in1 és esetleg külön egy normális hordozó? Vagy kell egyáltalán hordozó? Kell-e akárcsak néhány lépcsőfokon cipelni is és egyáltalán nektek milyen adottságaitok vannak...

Én 172 cm vagyok a férjem 190, robosztus a testalkatunk, így nekünk egy picike babakocsi nem lenne ideális. A férjemnek pl. alap volt az állítható kar és hogy ne legyen hátsó tengelye a kocsinak, mert azokba aminek volt, állandóan belerúgott.

Ha ti kisebb termetűek vagytok, akkor nektek valószínű a mi kocsink lenne szívás, hozzátok egy kicsi, könnyebb kocsi jobban illik.

Szóval én mindenképpen azt javaslom, hogy "kiránduljatok el" egy nagyobb városba és akár 20-25 modellt is tologassatok meg, egyszerűen érezni fogjátok, hogy ár-érték arányban számotokra melyik a legmegfelelőbb.

Youtube-on is van pár babakocsi választó videó (mivel lehet eltolni a választást), azokat is érdemes megnézegetni.

Ne aggódj, mindannyian nagyon elveszetten kezdtük, akik több energiát fektettek a projektbe... :)

2022. máj. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Nekünk babylux Axel 3in1 babakocsink van. Zseles kerekek , szerintem a fujhato nem olyan megbízható. Jó nagyon a rugózása. Én is szar járdákon tologatom , simán alszik benne a baba. Mind a három része 2 irányból felcsatolható , a sportresz dönthető. Szerintem szuper , nem mellesleg tok sok színben van, van hozza táska , szunyoghalo, labzsak minden részéhez . Egy hátránya van hogy azért elég nagy de csak így lehet masszív egy kocsi. Későbbiekben szeretnek majd egy esernyore csukhatot utazásokhoz
2022. máj. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő és gyors válaszokat! ❤️
2022. máj. 19. 17:46
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem témába vag de a lepontozokat nem értem….
2022. máj. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!