Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kinderkraft hordozóról vélemény?

Kinderkraft hordozóról vélemény?

Figyelt kérdés
Abszolút nincs tapasztalatom hordozásban, most szeretnék venni először. A Kinderkraft nevű márkát hallottam már illetve a Liliputit, de feltűnt hogy az utóbbi sokkal drágább. Miben különbözik egy drága és egy olcsó hordozó? Ezek szerint a Kinderkraft “gagyibb?”
2022. jún. 2. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A liliputi oldalán pl egész jól leírják, hogy milyen szempontoknak kell megfelelnie egy csatos hordozónak (főleg a gerinc és a lábak támasztása fontos). Szerintem a liliputi megéri a pénzét, ha tervezel gyakran hordozni, nekünk is olyan van, és abszolút jó vétel volt. A kinderkraftosat nem ismerem, de nézd meg a leírás alapján megfelel e a szempontoknak.

Ha az ár a szűk keresztmetszet, nézhetsz használtan is, féláron szoktam látni márkásabb hordozókat is.

2022. jún. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én használtan vettem az összes hordozónkat: rugalmas kendő, karikás, mei tai, csattos.


Facebook marketplacen nézz körbe. A drága nem véletlenül kerül többe, más kérdés h 20-30 ezer nekem sok lett volna érte.

De használtan szinte újat adnak fele ennyiért, és olyna nagy a kínálat, hogy még színben mintában is tudsz válogatni.

2022. jún. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A liliputi sok helyen állítható, így biztosan kényelmes mindkettőtöknek.

Anatómiailag helyes testtartást biztosít a babának, amit sok olcsóbb darab nem.

Magyar varrodában készül, ha bármi probléma felmerül vele, (pl elhagyod valamely alkatrészt) van kihez fordulni. Ellenőrzött termék, biztonságosan megvarrva.

Facen van liliputi csoport, ott használtan is tudsz venni hibátlan állapotú hordozót jó áron.

2022. jún. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van a közeledben hordozós klub, érdemes ellátogatni, próbálni néhány hordozót.
2022. jún. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kinderkraft hordozón pl nincsenek biztonsági gumik. Ha szétkapcsol a csat, a gyerek kiesik a hordozóból. Egy jó minőségű hordozó úgy van elkészítve, hogy ha valami miatt szétjön a csat (pl a gyerek piszkálja, es kicsatolja) , a biztonsági gumi megakadályozza, hogy baleset történjen.
2022. jún. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!