Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Biztonsági övvel rögzíthető...

Biztonsági övvel rögzíthető gyerekülés 9 kg-tól?

Figyelt kérdés

Sajnos még nem találtam olyan oldalt, ahol lehetne erre szűrni és olyan termékadatlapot sem láttam, ahol ezt feltüntetnék. Mindenhol csak az isofixet nyomják, de az nem derül ki, hogy annak hiányában rögzíthető-e az ülés.

Ezért kérek személyes tapasztalatokat, hogy az általatok használt ülést be lehet-e kötni övvel is vagy nem?

Tehát örömmel venném, ha írnátok olyan üléseket, amiket be lehet kötni és olyanokat is, amiket biztos hogy nem, hogy nehogy olyat vegyünk.



2022. jún. 15. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Nekünk Britax Römer duo plus van. Mi isofixel használjuk, de be lehet kötni simán övvel is.
2022. jún. 15. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%

A Brendon honlapján lehet szűrni erre.

Nem kötelező ott negvenni, de keresni remek.

2022. jún. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Pontosan a Brendon honlapján sem tudtam szűrni erre, mert csak azt lehet bejelölni, hogy isofix. :D Ha bejelölöm, hogy isofix, akkor 216 találat, ha nem jelölöm be: 220…! :) Ezért listában végignéztem ezt a 220 találatot, hogy megtaláljam a 4 NEM isofixeset. Megtaláltam: kiderült, hogy ugyanazon típus 4 színváltozatáról van szó, ami ugyanúgy isofixes, szó sincs beköthetőségről, csak valószínűleg rosszul vitték fel az összesítő adatait…

Ezért kérek saját tapasztalatokat, mert minden az isofix körül forog, ember csak olyat akarhat! :D

Eleve szinte mindenkinek van autója, így autós gyerekülése is, szóval kéne hogy legyen erről sok-sok tapasztalat is.

2022. jún. 15. 12:17
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Szia ezt ajanlom [link]
2022. jún. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Követem, ha nem gond. Hamarosan nálunk is aktuális lesz.


Off: 9 kg-tól már utazhat menetiránnyal szemben? Kor limit nincs?

2022. jún. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
4. vagyok, tudomásom szerint, ha stabilan tud ülni, akkor ülhet menetiránnyal szemben. Nekünk most 9 hónapos 8.5 kiló és abban a Maxi cosiban ül amit linkeltem. Brendonban elég sokat kipróbáltunk, segítettek az eladók, ebbe olyan jól besimult és kényelmes neki.
2022. jún. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!