Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 21 hónap korkülönbség lesz a...

21 hónap korkülönbség lesz a babák között. El vagyok veszve. Maradjon a nagynak a babakocsi a kicsit hurcizik majd . Vagy testverfellepo . Vagy teso kocsi. Ki mit használ ?

Figyelt kérdés
2022. nov. 15. 09:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Tőled is függ, meg az idősebb gyerektől is.


Nálunk most 15 hónapos a lányom, a pici pedig januárban fog születni. Mivel a nagy még nem bír sokat sétálni egyszerre, ellenben sokat járunk el itthonról, mi vettünk egy testvér babakocsit. Kényelmesebb lesz, mert így mindketten tudnak kényelmesen lenni, ha megyünk valahova. A pici hordozását max itthon tudom elképzelni, vagy úgy, hogy mellette ott van a babakocsi is. Ha elmegyünk valahova eléggé kivitelezhetetlennek tűnik számomra, hogy egy hordozott baba mellé emelgessem fel a nagyobbat szükség esetén.


Ami a testvér fellépőt illeti, mi a Párommal úgy voltunk, hogy felesleges és nem jó minden esetre. Például mit csinálsz, ha éppen akkor szeretne a nagyobb aludni egy kicsit, amikor éppen mentek valahova? Egy testvér fellépőben nem tud aludni biztonságosas és kényelmesen. Szóval újabb pont a testvér kocsi mellett.

2022. nov. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! A nagy nem alszik babakocsiban, uh ezért gondoltam a testvérfellépőre.

Milyen kocsit vettetek ?

2022. nov. 15. 10:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi 3,5 eves korig hasznaltuk a babakocsit, igaz mi napi 15 km-eket gyaloglunk ( London ). A te helyzeted te ismered.
2022. nov. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kialakul


Elejen azt hittem testvérbabakocsi is kell.


Aztán semmi.


Néha hurciztam, ha a nagyot toltam..

Van csatosom, akkor a nagy volt benne, ha elunta a sétát.


19 hónap van köztük.


Jah a kicsi 19 hónaposan pedig futóbicajozott.

2022. nov. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Két év van köztük. Mi testvér fellépőt vetünk. Az elején mondjuk nem igazán szerette, de aztán rájött, hogy néha jobb, mint sétálni. Elég sokáig is használtuk, nekünk jó szolgálatot tett. Ülőkéset vettünk, mondjuk azt nem igazán használta.
2022. nov. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


Mi ilyet vettünk, igaz használtan, mert sikerült véletlenül pont találni egyet kifejezetten jó áron és kiváló állapotban.


[link]

2022. nov. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23 hónap van köztük. Mi testvérfellépőt használtunk. Nagyon szerette mindkettő, ráláttak egymásra, nevetgéltek, bolondoztak egymással, amíg én toltam őket. Sokáig használtuk, a nagyobb ha nem biciklizett, akkor fellépő,sétálni nem szeretett. 4,5 éves a nagyobb, még pár hónapja is jó szolgálatot tett, mert eltört a lába és fellépővel tologattam 5 hétig, hogy eljussunk a-ból b-be.
2022. nov. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Úgy látom akkor sok estben bejött a fellépő ! Sajnálnék meg egy babakocsit venni a meglévő 2 melle :D plusz hurcikendo, csatos, mei tai mindne van :D
2022. nov. 15. 13:49
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia! Végül melyiket vettétek meg?

Ugyanebben a dilemmában vagyok😫

2023. jan. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem született meg meg, nem vettem semmit 😅
2023. jan. 23. 06:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!