Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hot mom babakocsiról írnátok...

Hot mom babakocsiról írnátok nekem véleményt?

Figyelt kérdés
2022. dec. 5. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi pénzért van jobb is. Itt csak a kinézetét fizeted meg. Én nem vennék ilyet. Budapest sétáló utcáiban biztos jó lehet tologatni, de egy hétköznapi járdán biztos előbb szétrázódna, minthogy kifizetődjön az ára.


De ha neked tetszik, akkor vedd csak meg.

2022. dec. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé gagyinak tűnik, főleg ennyi pénzért. Olyan mint egy nagy márka kínai piacos utánzata
2022. dec. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
"Nagy márka kínai piacos utanzata" alatt melyiket érted?
2022. dec. 5. 19:14
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
A Stokke-t majmolja a design. De az is szar.
2022. dec. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Így hogy írtad rákerestem a Stokkéra

Na, mostmár inkább az tetszik

Esetleg valaki írna arról véleményt nekem?

2022. dec. 5. 21:13
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
A Stokkéról ezer kérdést találsz ha beírod a keresőbe. Nálunk csak kölcsönben volt pár hétig, nem szerettem, instabilnak éreztem. Meg szerintem röhejesen túlárazott (újonnan legalábbis, használtan egész olcsón is vannak).
2022. dec. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Én nem szerettem a Stokket. Majdnem kiborítottam belőle a gyereket mikor a padkán próbáltam letolni. Nálunk a 2. kerület felsőbb részein nem praktikus a talaj egyenetlenségei miatt. De egy tükörsima aszfalton, kiépített belvárosban akár még jó is lehet. Ott ahol vannak repedések a járdán, vagy lépcső rémálom. Mivel nehéz és nagy, így akkor sem jó, ha társasházban laktok és nincs lift. Tárolóban nem hagynám lent.
2022. dec. 6. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!