Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hogy lehet belőni egy használt...

Hogy lehet belőni egy használt babakocsi reális árát?

Figyelt kérdés

Egy Kinderkraft Prime 3 in 1-et szeretnék eladni, használatból eredő karcok vannak rajta, de amúgy jó állapotú.


Egy ilyen babakocsi most 180 éterben kerül újonnan. Nyilván kó lenne nem 50 ezerért eladni, de olyan elképzelhetetlen, hogy valaki 100 ezret fizet használt babakocsiért...


A neten mindenféle árakban van fent, szóval még kiindulópontnak sem tudom használni.



2022. dec. 8. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 70-75 ezerre tippelnék, de ha nem veszik meg, lejjebb érdemes menni. Tele van a Facebook babakocsikkal, van amit hónapok óta hirdetnek.
2022. dec. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg hirdetés van,de kB.70-80ezer Ft reális szerintem,ha szép állapotban van. Sok ismerősöm használtan keres jobb babakocsit, mint sem újat de gagyit.
2022. dec. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem Marketplacen, 65-80 ezerig láttam hirdetéseket. Ha tényleg csak minimális karcok vannak rajta, próbáld meg 80-ért eladni, aztán, ha nem veszi meg senki csökkentsd az árát, amíg neked megéri. Jól beállított képek, részletes leírás segítheti az eladást.
2022. dec. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennél újonnan drágább babakocsikat sem igen adnak el, hiába hirdetik 100-ért. Legalábbis mikor én kerestem használt babakocsit, ugyanazokkal hetekig találkoztam.

Amit mi vettünk meg, annál is panaszkodott a csaj, hogy 80-ról indult, de akkor a kutya sem érdeklődött utána. Én már csak akkor láttam, amikor 45-ért volt fent.

2022. dec. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 80-ért esélytelen, főleg, ha vidéki vagy.


Az én (egyik) kocsim (és ezt is szerettem a legjobban) szintén 3in1 nagyon jó állapotú unisex, terep nem akadály neki és fél éve hirdetem 50 alatt.

2022. dec. 9. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Max az eredeti vételár 50%-a, de az is csak akkor, ha hibátlan és semmi használati nyom nincs rajta. Amúgy már a 40% is sok erte.
2022. dec. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónapja vettem használtan egy CAM fluido easyt, szintén 180-200 körül van újonnan. Én 60-at fizettem érte. Tökéletes állapotban van amúgy, csak a házuk előtt tologatta a nő a tök sima járdán, látszik is rajta hogy kb nem használták. Azt mondta magasabb árról indult, de senkinek nem kellett, és 60-ért is már hónapok óta hirdette. Ez Mohács mellett volt egy kisebb településen. Bp környékén lehet jobban viszik őket, de amúgy hiába lett lepontozva a hatos, ha félárat adnak érte már jó. Persze indulhatsz magasabbról, aztán meglátod elviszik-e, hátha igen.
2022. dec. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!