Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hol érdemes hirdetni babakocsi...

Hol érdemes hirdetni babakocsit, ahova nem felesleges tölteni?

Figyelt kérdés
Babakocsis csoportokban rengeteg van, marketplacen szintén. Az eladás úgy vettem észre, rohadt nagy macera, de mivel alig használtuk, el szeretném adni. Hol várható, hogy minimálisan kell szórakozni?
2023. jan. 10. 12:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Marketplace szerintem a legegyszerubb. Es attol meg, hogy sok hirdetes van (mar ahol ugye, en nem Pest megyeben elek, itt alig van 3-4 db elado hasznalt babakocsis hirdetes jelenleg )siman el lehet adni.

Miert ne lehetne? Mindig van valaki, aki pont hasonlot keres, mint ami neked van, hidd el. Meg ha nagyon lelakott lenne, 5 ezerert azt is elvinnek :D

Be kell loni jol az arat, szerintem ez a titka.

2023. jan. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Azért van marketplace en annyi mert az a legkevesebb macera. Ha jó állapotban van és nem az eredeti árát szeretnéd visszakapni hamar eladod. Ez olyan mint az új autó vásárlás miután kijött a szalonból már esett az értéke.
2023. jan. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos sehol nem könnyű mivel az emberek most spórolnak. Ha vesznek is a legolcsóbbat és ami igényben is jó nekik.


Én 2017 óta adok el ruhákat és egyre rosszabb a helyzet.

Az elején mindent is eladtam, de annyi ember csinálja már hogy nem ment. Most hogy itt a vinted app így jobban elmegy minden, de ott is van visszaesés az újév miatt.

Esetleg ott próbáld meg mert 700 ft a szállítás és lehet messzebbről is megveszik :)

2023. jan. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Biztos, hogy nem visznek el babakocsit 700 forintert. Vinteden is van merethatar.
2023. jan. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Én Marketplace-n adtam el most január elején. Kiváló állapotú 3in1 babakocsi volt, viszonylag hamar elkelt.
2023. jan. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én helyi csoportban hirdetek a Facebookon. Esetleg a marketplace, de csak személyes átvétellel.
2023. jan. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges Vatera Jófogás Alkupiac és olyan felületekre ami nem online tele anonim arctalan figurákkal.
2023. jan. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kerületi anyukás és/vagy kismamás csoportban 1-2 nap alatt elmegy minden, babakocsi is.
2023. jan. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont most akarom én is felrakni a fiamét, mert vettünk egy rózsaszínt a születendő lányunknak. Kb. 200 ezer az új ára, én 60 körül gondoltam felrakni. A férjem szerint ez nagy bukás így, szerintem meg többet nem igazán szán senki egy használtra. Marketplace-re és a környékbeli csoportokba tervezem felrakni
2023. jan. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
9@ Tegyétek félre mert akkora pénzromlas van hogy par hónap és az új 300 ezer lesz és el tudjatok vigan adni 2 kiloért . 60 ezerért kidobas .
2023. jan. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!