Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a babakocsiját a védőnői látogatás sorám lopták el a váróból?

Figyelt kérdés

Mert ugye be nem lehet vinni a vizsgálóba,az előtérbe kell hagyni.

Felelősséget pedig nem vállalnak a kint hagyott dolgokért


2023. jan. 15. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ezt nehezen tudom elképzelni.
2023. jan. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk megtörtént.

Be a váróba sem lehetett bevinni, kinn kellett hagyni az épület elött.

A szomszéddal együtt mentünk, ő babakocsival, az akkor 4hónaposával, en az 1 évesemmel gyalog. Mire végeztünk, hült helye volt.

Kicsi falu, mindenki ismer mindenkit. Azóta sem lett meg, kb fél éve.

2023. jan. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk is volt pedig be van kamerázva a váró,persze meg is lett. Én mindig bevettem. Senki nem mondta hogy ne.
2023. jan. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos igen, nálunk a váróterembe se lehet bevinni, mert nagyon kicsi. Kint kell hagyni egy fedett terasz szerű részen, amitől két lépés az utca. :/
2023. jan. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk be lehet vinni a vizsgálóba, sőt, szól is mindig a védőnőnk hogy kint ne hagyjunk semmit az előtérben. Én a kisbiciklit is beviszem simán, pedig van kint az utcán bringatároló, és kamera, de jobb ha nem hagyom ott. Sok a cigány arrafelé, akik az utolsó zsírkrétát is ellopták már onnan, meg bármi ruha, cipő ottmaradt, az biztos eltűnt.
2023. jan. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos nálunk is sok a c. Jó a rendszer a védőnőnél, ő engedi be az időpontosokat, majd kulcsra zárja a várót, de még így sem szívesen hagyok ott bármit, mert van némi átjárás a gyerekorvossal a folyosón.

Itt történt lopás, nem véletlen a rendszer... Szerintem ez rendkívül gáz.

2023. jan. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!