Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Sport babakocsit keresek,...

Sport babakocsit keresek, rossz útviszonyokhoz. A kérdést a megjegyzésben részletezném. ?

Figyelt kérdés

Tudnátok ajánlani olyan sport babakocsit (ami nem 3 az 1-ben szétszedhetős csak sport) ami rossz utakra esetleg füves, göröngyös felületen könnyen tolható, de nem foglal nagy helyet pl. autó csomagtartójában?

Esetleg linkelnétek Nekem ilyeneket?

Hálás köszönet előre is a segítő válaszokért. Az ára nem lényeges szempont jelenleg. Egyenlőre csak azt szeretném tudni melyiket lenne érdemes megvenni.



#babakocsi #sportbabakocsi #Rosszutviszony #Fuvesterulet
2023. márc. 7. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Általában a terepkocsik nem kicsire csukhatók.

Vagy tényleg kicsi, és kompromisszumosan eltologathatod könnyebb terepen.

Vagy minimum közepes méretű, de az se igazi terepjáró.

Pl: Cybex Balios S lux

A futóbabakocsik azok egyébként, amik a legjobbak rossz talajon.

2023. márc. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Én nem szeretek a stokket de használtan vettem egyet nagyon olcsón mert ha kimentünk a tanyára csak abban tudtam tolni
2023. márc. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. márc. 7. 20:13
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
A Touragoo márkák közt érdemes nézni. Fontos, hogy ne felfújható kereke legyen, hanem tömör. Sajnos ezáltal nehéz babakocsit lehet csak találni.
2023. márc. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)
2023. márc. 11. 08:14
 6/7 anonim ***** válasza:
A Nuna kocsiknak hatalmas a kereke, tömör, szinte alig érzem a bukkanokat, viszont sajna nagyobb és picit nehéz nekem, de imádom. Egy klikk és össze is csuktam
2023. márc. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2023. márc. 30. 06:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!