Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek jó áron vásároltam...

Szerintetek jó áron vásároltam kisfiamnak a babakocsihoz egy kiegészítőt?

Figyelt kérdés

A babakocsihoz vásároltam egy napvitorlát

Bolti ára 2018ba 17.500 ft volt

Sajnos azota boltba már nem kapható ez a tipus. Az egyel ujjabb tipushoz van már csak (ez az én kocsimhoz nem lenne jó) annak az ára 20.000 ft


Úgy érzem egy igazi ritkaságot fogtam ki ugyanis sikerult egy olyan napvitorlát vásárolnom ami 2018óta bontatlanul állt a dobozába tehát új.


Kérdezte az eladó hogy mennyit adnék érte,próbáltam reális árat mondani és azt mondtam hogy 10.000 ft ért azonnal megveszem

Beleegyezett ,megvettem.

Még a vásárlásr megelőzően felhivtam 2 kereskedőt kik kifejezetten ezzel a márkájú babakocsival kereskednek,mondtak hogy ok már csak hasznaltat tudnak beszerezni de keresik mert igeny van ra,rogton elis viszik.

Ok a hasznalt napvitorlaert 13.000 ft ot kernek el mindketto ezt az arat mondta.


En viszont bontatlant tudtam venni,eredeti dobozával egyutt 😊

Szerintetek mennyit érne?

Jó áron vettem?

Esetleg olcsóbb ajánlatot kellett volna tennem?


Mielott valaki irná nem azert kérdezem mert nyereszkedni akarnek vele.

Miota megvan a babakocsink azota keresem,else hiszem hogy ujjat tudtam belole talalni ennyi ido utan...hihetetlen

Nagyon boldog vagyok


Szerintem jo aron vettem

De elolvasnam a ti velemenyeteket is



Olyan valaszokat nem kérek hogy hát en ennyi penzt tuti nem adnék ki egy kiegeszitoert!

Sajnos ennek a babakocsinak a kiegeszitoi dragak,maga a kocsi is draga

Koszonom


2023. márc. 11. 10:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Taps, fejsimi.
2023. márc. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Istenem...

Nem teljesen mindegy? _Neked_ kellett, _te_ rá tudtál szánni ennyit, _te_ boldog vagy tőle. Nem tökmindegy ezek után, hogy más mit gondol.

Azért nem ártana újra elkezdenetek szexelni a férjeddel, mert az, hogy ennyire izgalomba jöttél egy vacak napvitorlától, sejtetni enged dolgokat :D

2023. márc. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Semmi gond, én is voltam annyira GYED-en, hogy napokig túrtam a netet és táblázatba rendeztem a fellelhető Sudocrem árakat, hogy utána a legeslegolcsóbból vegyek 1 darabot és boldog legyek. :)
2023. márc. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez cuki 3-as. :) Fogalmam sincs, hogy csináljátok ezt, én örülök, ha a mosogatógépbe behajigálom a koszos tányért, a vásárlás csak egy szükséges rossz, amit minél gyorsabban letudok, amíg nyugodt a gyerek. :D
2023. márc. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Jósoljuk meg, hogy 8 ezerért is odaadták volna? Nem tudjuk, honnan tudnánk. Jó sok szabadidőd lehet ha erről kérdést írsz ki.
2023. márc. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Istenem, csak el ne jussak erre a szinte!


A nagy büdös semmiről kiírtál egy elég hosszú kérdést, amire igazából nem is vársz választ.

2023. márc. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Jobb kéz, bal váll....
2023. márc. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

Stokke?

Megérte,dr ne ájulj el azért :D

2023. márc. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit kapcsolódj ki!
2023. márc. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%
Most mondjam, hogy jó kocsihoz nem kell napvitorla, mert olyan a kupola, hogy ki is lát a gyerek és maximálisan védi? 😂
2023. márc. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!