Milyen sport babakocsit ajánlanátok egy nagy (15kg,85cm) egyéves babának?

Figyelt kérdés

Nagyon nézegetem de egyszerűen nem tudok dönteni, főleg úgy hogy ki sem tudom próbálni, szóval kérlek segítsetek tapasztalatokkal.


Fontos szempont lenne hogy 22kgig legyen terhelhető, de széles és viszonylag hosszú legyen az ülőfelület, ha elalszik a kicsi akkor ne súrlódjon az anyag a fejénél. Jó lenne ha könnyű lenne és picire lehessen csukni.

Az sem lenne hátrány ha nem 200ezerbe kerülne 🙈


Köszönöm, ha tudtok segíteni!



2023. márc. 15. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Aszta betyárját kis húsgombóc :):) Fiam 2 évesen sincs ennyi kg :D

Kinderkraft sportkocsik könnyűek összcdukhatóak 22kg is bírják.pld Grande

2023. márc. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2023. márc. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy használt Cybex callisto-t. Sajnos már nem gyártják, pedig a legjobb nagy gyerekeknek. Még 5 évesen is belefért a lányom (mielőtt valaki belekötne, hogy miért kellett ekkora gyereknek: mert nem tudott járni és ezerszer kényelmesebb egy babakocsi, mint a tolószék).

[link]

2023. márc. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy cybex agis m3 van, ez elég nagy, stabil kocsi, de viszonylag kicsire csukható, és elég könnyű. Sajnos ez is csak használtan beszerezhető, már nem gyártják.

Az m4 is jó, az 4 kerekű.

2023. márc. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2023. márc. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!