Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 15 fokban mennyire öltöztessem...

15 fokban mennyire öltöztessem be a babát hordozóhoz és babakocsizáshoz?

Figyelt kérdés

Csatos hordozóhoz elöl hordozáshoz szeretném, de nincs semmi hordozós kabátom, se pulcsim, se hordozós takaróm.

Babakocsiban még van egy vékonyabb bundazsák de azt már kivenném, de hogyan tovább?

7 hónapos


2023. márc. 21. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Babakocsis dologhoz nem tudok hozzászólni, én hurcizom a gyereket mindenfelé, és mostanában ezekre a szép időkre így öltöztetem fel:

- body (15-17 fokban már inkább rövidujjú)

- kényelmes nadrágocska

- zokni

- pulcsi

és ennyi. Ha fúj a szél, akkor egy sapit még ráadok.

Nekem van egy hordozós polár pulcsim, azt még felhúzom mindezekre, de néha már így is melegnek érzem. Ha pulcsi nélkül mennék valahova, akkor a pulcsiból és nadrágból vastagabbat választanék, meg esetleg a zoknira felhúznék valami tutyi-féleséget vagy egy extra zoknit, de kb ennyi.


Alapvetően kb ugyanúgy öltöztetem, mint magamat, a hordozás miatt úgyis melegítem a testemmel, plusz a hurci maga is egy extra réteg rajta, amiből csak a keze-lába lóg ki.


4 hónapos, de ez jelen esetben szerintem annyira nem mérvadó.

2023. márc. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

9 hónapos a fiam.

15 fokban egy vastag pulcsit adok hosszú ujjú body felé, rá vékony sapi, naci,zokni, hordozós cipő. Aztán úgy teszem a csatosba.


Babakocsiba vastag pulcsi helyett vékony kabi, minden más marad.

2023. márc. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Könyörgöm csak ne adj rá vastag téli overált, napi legalább 5 gyereket látok ilyenben a verőfényes napsütésben, plusz takaró / bundazsák a babakocsiban, csóri gyerekek megfőnek az idióta szüleik miatt. Hordozáshoz adj rá harisnyát + nadrágot, pulcsi, kabát, vékony sapi vagy normál otthoni ruha + vékony plüss overál, a H&M-es kiválóan nyúlik, hordozáshoz is jó. Babakocsiban szintén ugyanez, tegyél alulra egy takarót ha fúj a szél.
2023. márc. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%

Mo.-n borzasztoan tuloltoztetik a gyerekeket, ezert nincs semmi immunrendszeruk (vilag szinten a legbetegesebbek az elso par evben, vajon miert ...)

15 fokban, body, vekony nadrag, vekony felso ha hordozod a te 37 fokos homersekleted miatt pillanatok alatt atmelegszik.

2023. márc. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Harisnya, nadrág, body, pulcsi, vékony sapka.

Hordozós pulcsi helyett egy nagyobb méretű polár pulcsi is jó

2023. márc. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A mi babakocsibkban 18 fok külső hómérséklet esetén árnyékban 26 fok van a fejénél..

Eszerint

2023. márc. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!