Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ti hol tároljátok azt a...

Ti hol tároljátok azt a babakocsit amit nem használtok?

Figyelt kérdés
Padlásunk nincsen. és télre tartogatom a nagy babakocsinkat /BERGON/ de lehet hogy már nem kell majd 20 hónapos lányomnak. alig van helyem ahova elrakjam akkora!

2012. márc. 26. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
ha össze lehet csukni akkor akár egy zsákban a szekrény tetejére.A sport babakocsink nekünk ott van.Nekünk sincs sok hely a pakolásra.
2012. márc. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Én eladnám,egy 20hónaposnak már nem kell ilyen nagy kocsi. Gondolom Mózes kosaras?! Vegyél helyette egy könnyebb sportkocsit,de lehet az sem kellesz. Az én lányom is kb 20hónapos korától nem hajlandó babakocsiba ülni!
2012. márc. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

most az van neki, egy könnyű sport kocsi. és imádja!

de azt mondták a család hogy rakjam el mert télen kell a nagy kerekű! mert nem fogom tudni tolni a sportot.


akkor marad a szekrény teteje.

köszönöm!

2012. márc. 26. 16:17
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Lehet most nevetni fogtok de nekunk 2 autonk van. 25 honapos a kisfiam es a babakocsit az en ford focus-om csomagtartojaba taroljuk. :) Szeritnem mar honapok ota elo sem vettuk onnan. Ha olyan utra megyunk ahova kell a babakocsi akkor bepattanunk a ford focus-ba. Ha meg vasarolni megyunk vagy kell az ures csomagtarto akkor bepattanunk a masik kocsiba. Fogalmam sincs meddig fogjuk itt tarolni szerintem amig el nem adjuk. :))
2012. márc. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 babakocsink van:D Én a garázsban tárolom őket.
2012. márc. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is két babakocsink van:egy 15kg-os monstrum,multifunkciós és nem rég vettünk sport babakocsit és mindkettőt a beépített szekrényben tároljuk.
2012. márc. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!