Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ti mit csináltok a "tökrement"...

Ti mit csináltok a "tökrement"babakocsikkal?

Figyelt kérdés
Van egy babakocsink ami végülis gurul meg minden csak sok esztétikai hibája van és a fékei is eltörtek 3 kerekén.Mi már csak lakáson belül használtuk.Kidobni nincs szivem,eladni nincs pofám,de kell egy új babakocsi és 2 már nem férne el a lakásban.

2012. ápr. 5. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
rászorulónak odaadhatod. Védőnőnek, Máltai szolgálatban tudják gondolom kinek van rá szüksége. Nekünk az erkélyen van egy "leélt" kocsi kint alváshoz, ha már nem használjuk beadom a védőnőnek.
2012. ápr. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk több ilyen is volt, általam tönkrementnek minősített, de végül is még használható állapotú. Eladni már nekem se lett volna pofám :) Én simán kiraktam őket a kuka mellé, öt perc múlva már nem voltak ott egyik esetben sem. Úgy voltam vele, ha kell valakinek, hát hadd vigye, bármire használja, még mindig több hasznát veszi, mintha otthon őrizgetném.
2012. ápr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ingyen hirdesd meg,de írd oda,hogy mi is a baja valójában.


4 gyerkőc anyukája

2012. ápr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Levenném a tökről, mert biztos fájdalmas :D
2012. máj. 7. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!