Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsi segítség? Olyan...

Babakocsi segítség? Olyan babakocsit keresek, ami nem túl nehéz, mert az 1. emeletig fel kell cipelni, és nem túl széles a lépcsőház (összecsukva nem muszáj túl picinek lenni, a lakásban és a kocsiban is elfér).

Figyelt kérdés

Ami még jó lenne: a mózes (lehetőleg nem textil), hordozó és sport rész könnyen cserélhető legyen, és együtt max 100.000 ft, és ne bogárcsápos legyen, mert azt nem fogom tudni felhúzni.

Nagy felfújhatós hátsó kerék kellene és állítható tolókar magasság.

Valaki tud esetleg ilyet ajánlani?



2012. ápr. 15. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Mondjuk nekem ez tetszik!

2012. ápr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azért még várok javaslatokat! :)
2012. ápr. 15. 18:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia :)

Én az Espiro Vectort tudom ajánlani :) Mi a 2. emeleten lakunk és könnyen feltudtam vinni :) És minden. megvan benne ami csak kell baba-mama kocsi tényleg én imádom hóba fagyban homokba macska köves úton is eltudtam tolni :) A kislányom a mózes részében 4 hónapos koráig feküdt és óriásikat tudott benne aludni és nagyon kis helyen elfér a mózesrésze keményfalu belül szivacsos igen jó :) Aztán 4 hónapos volt és mi akkor kezdtük elhasználni a sport részét ami ugyan igy 180 fokig dönthető igy még ma is nagyokat tud benne aludni de ha úgy akarod akkor ülni is tud benne így nem kell azon aggodnom ha elalszik akkor mi lesz mert nem tudom lefektetni a sport részét de ezt igen :) Nálam külön plusz volt hogy a babahordózot is tudtam csatlakoztatni hozzá így a kocsiból ha csak gyorsan bekellet valahova futnom gyorsan és egyszerűen csak ráraktam a vázra :) Nekünk viszonylag kicsi kocsink van és simán elfért a kocsi hátuljában :)

2012. ápr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! :)
2012. ápr. 19. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!