Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek, melyik a...

Baranka kérdése:

Mi a véleményetek, melyik a cikibb?

Figyelt kérdés
Előre leszögezném nem vitát szeretnék szítani! Tudom nem mindenki veheti meg a gyerekének az újat a legdrágábbat stb. De szerintetek melyik a cikibb? Ha mosható pelenkával pelenkázód be a gyereked? Vagy olyan babakocsival (30 éves fémvázas) közlekednél amiben te is felnőttél. Szerintem mindkettő ciki de a babkocsi jobban az!

2012. ápr. 16. 12:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem egyik sem ciki! Sőt, szerintem tök jól néznek ki a régi babakocsik. Sajnálom, hogy az enyémet nem rakták el a szüleim, ha meglenne, abban tolnám a gyermekem! :)
2012. ápr. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem egyik sem ciki.
2012. ápr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem az a ciki, hogy ez a legnagyobb problémád!
2012. ápr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
81%

A kérdésed a ciki, de nagyon.

Az a ciki, hogy ilyen eszedbejut....áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

2012. ápr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
84%
Pedig ez a kérdés vitát fog generálni!
2012. ápr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is mi köze van a két dolognak egymáshoz?

Másodszor szerintem egyik sem ciki.


Èn németország egyik leggazdagabb vidékén lakom. Itt a mosható pelenkát sokan használnak (tudom magyarországon is már), habár én nem hiszek mert szeirntem ugyan úgy szenyezi a környezetet. De itt kimondottan Bio textilböl veszik a mamák aminek az ára igen húzos, és ha rendessen mosod, fözöd stb még többe kerül.


Itt divat a régi abbakocsik, söt sokszor látok 20-30 éves lestrapált babakocsit olyan anyukánál akiröl jól tudom hogy bizony fél milliós házban laknak és merci és BMW-vel járnak. neki gondolom ez a megfelelö babakocsi.


szerintem egyik sem ciki.

2012. ápr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább aszerint döntenék, nekem mi a kényelmesebb, nem pedig mások véleménye befolyásolna.

Nekem sok szempontom volt a babakocsi ügyén, de legutolsó utáni volt a kinézet. Végül azért cseréltük le a férjem néhai babakocsiját, mert dögnehéz volt és nálunk sokat rossz a lift (6.-on lakunk), különben azt terveztük használni. A mosható pelshoz meg nem fértek be az áztatóvödrök a lakásban sehová, és így is RENGETEGET mosok, szóval hiába szerettem volna, gázos lett volna kivitelezni.


amúgy meg mondok két érvet:

a pelust egyrészt senki sem látja, nem úgy mint a babkocsit, másrészt divat környezetvédni, mifelénk sikk a mosható pelus, nemhogy ciki....

2012. ápr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

mi kulfoldon elunk es egyre tobbet latom hogy ezekben a regi fajta babakocsikban toljak a gyereket!Az a nagy femvazas :)

Es a moshato pelussal mi a baj?Ha kiszedi alola es normalisan tisztitja akkor miert lenne ciki!Ismerek olyat aki rendes pelust hasznal oszt csepeg a pisi a gyerekbol ha megemeled nah az mar ciki!

2012. ápr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
63%

ja es nem akarsz vitat pedig az lessz!

Es nem ertem hogy nezheted le ennyire a masik embert!

Es ne ird hogy nem nezed le,mert akkor nem irtad volna ki a kerdest!Szanalmas vagy!

2012. ápr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
47%

Az ugye eszetekbe sem jut, hogy esetleg a kérdezőnek olyan kevés a pénze, hogy vagy az egyiket, vagy a másikat engedheti meg magának. Mindjárt le kell biunkózni, meg szánalmasozni. És bár én sem tartom cikinek egyik dolgot sem feltétlenül, de azért ne éljünk már álomvilágban. Igenis, hogy sajnos ha valakinek régi, kicsit lestrapált a babakocsija, azt úgy kinézik mindenhonnan, hogy csak na.

Mindettől függetlenül, én speciel nem bajlódnék a mosható pelussal, van elég dolgom anélkül is, de ha anyagilag csak azt engedhetném meg magamnak, akkor azért nem esne le a karikagyűrű az ujjamról, és nem érezném cikinek a dolgot. A babakocsi megint egy olyan dolog, hogy ha van pénzem rá, akkor igenis veszek egy normális babakocsit a gyerekemnek, hiába lenne egy 30 éves babakocsi a családban. Se nem kényelmes, se nem praktikus. De ha sajnos anyagilag nem engedhetném meg magamnak, akkor persze szükség nagy úr alapon azt használnám.

2012. ápr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!