Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ezt hogy tudnám megvalósítani?...

Ezt hogy tudnám megvalósítani? (babakocsi)

Figyelt kérdés
Van egy Haberkorn Variosport típusú babakocsim,ami piros és kék színű.Amikor vettük,még nem tudtam milyen nemű lesz a babám.Kislányom született,ezért ki szeretném cserélni a kék-pirosat rózsaszínre.Lehetséges ez?Ahol vettük ott csak kék-piros,vagy barna-türkiz színben volt.

2012. ápr. 16. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Visszacserélni nem tudják. Ha levehető a huzat, akkor vehetsz vagy varrathatsz rá másikat. Ha ez nem megoldható, akkor eladod, kipótolod és veszel egy másikat. Egyébként kék piros is jó kislánynak szerintem.
2012. ápr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Igen,levehető a huzat,de ahol én lakom ott nem csinálnak huzatot babakocsira.Eladni meg nem igzán szeretném.

A színnel meg az a bajom,hogy inkább kék,és én rózsaszínt szeretnék.

2012. ápr. 16. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!