Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tudnátok olyan babakocsit...

Tudnátok olyan babakocsit mutatni (link), amihez nincs mózeskosár, de vízszintesbe dönthető, tehát újszülött kortól használható?

Figyelt kérdés
Ha lehet, akkor minél könnyebb legyen, aluvázas, és a színválasztékban legyen beige, vajszín, drapp, tehát ilyen világos krémszín.

2012. máj. 6. 22:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja, és közepes vagy nagy kerekű legyen, elsők bolygó kerekek.
2012. máj. 6. 22:13
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]

Igaz, van hozzá mózes, de anélkül is használható, mert dönthető vízszintesre a sport rész.

De nekem akkor is ez a fajta a favoritom, csak ennek kisebbek a kerekei:

[link]

A "drágább verziójában" van drappos is:

[link]

2012. máj. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mivel nem írtad, hogy olcsó legyen, ezért én ezt tudnám javasolni:

[link]

2012. máj. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is az Uno-t ajánlom.
2012. máj. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2.-nak:

Miért linkelted a Pliko P3-at és a Top Rdiert? Azoknak van mózesük, és nem is dönthetők vízszintesig...

2012. máj. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

2.vagyok.

Most látom, h az első link nem nyitja meg amit kiválasztottam. Az alsó 3:1-benesekre gondoltam volna.

Azért linkeltem be a többit is, mert nekem személy szerint azok tetszenek, a funkciójuk miatt. Tudom, mindegyikhez tartozik mózes, de anélkül is használhatók! Csak nézzetek meg pl. egy videót youtube-on a pliko-ról.

A kérdés pedig a mutatásról szólt, nem azt írta, h milyet lehet mózes nélkül újonnan megvenni. Mert pl. használtan bármelyik kocsi megvehető mózes nélkül. De akár újonnan is. Lásd:

[link]

2012. máj. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]


Szia!


Nekünk ilyen van, nagyon szeretjük. :)

Fordítható tolókaros, ami nagyon jó. Drappot sajnos nem láttam, de a narancs nem olyan sötét. Mindenben olyan, amilyet keresel, csak a színnel lehet gondod.


D

2012. máj. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen a linkeket!
2012. máj. 7. 12:26
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia, megint a 2.vagyok.

Próbáltam rákeresni a youtube-on a plikora, mert nem hagyott nyugodni, h az nem teljesen vízszintig dönthető. És egyszerűen nem találom azt a videót, ami nekem anno felkeltette a figyelmemet. Tuti, h olyat láttam, h vízszintesre fektették, és a kupolát átfordította a túloldalra, és úgy egy szemből tolható mélykocsi lett. A Coletto ber&go tuti, h ilyen (bár már semmibe se vagyok biztos), és szerintem a top rider is, de találtam egy másikat itt nagy keresgélésemben, amit eddig még nem ismertem, és nagyon megtetszett. Ez is pont olyan kaptafára épül, mint a pliko p3, csak persze olcsóbb. És ennek biztosan olyan a kupolája, mint amiről írtam.

[link]

2012. máj. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

5. vagyok.

Akárhogyis, a Pliko nem dönthető vízszintesig. Nekünk az van, szóval tudom. A Pliko Pramette-nél lehet átfordítani a kupolát úgy, hogy mélykocsi legyen, de azt már nem gyártják, csak használtan lehet venni.

2012. máj. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!