Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit vegyek...

Milyen babakocsit vegyek újszülöttnek, ha sokat kell busszal utaznunk? (2 gyerekkel)

Figyelt kérdés
Valamilyen könnyű babakocsit keresnénk, mivel nincs autónk így sokat utazunk buszon.

2012. máj. 7. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Chipolino Pooky. Viszonylag könnyű, a sportkocsi átalakítható mózessé, nem dupla az első kereke (nem akad el minden göröngyben), a későbbiekben is jó, mert vízhatlan borítású a lábtartó és a karfa, valamint az ernyőkocsik között elég széles, így sokáig kihasználható.


[link]

2012. máj. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van róla video a youtube-on is.


Boldog babavárást. :)

2012. máj. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez elég jól néz ki és nem is nagyon drága! De ugye az első kerekei bolygósíthatóak? Sajnos biztos csak én vagyok béna és nem tudok olyan babakocsit tolni aminek nem bolygós a kereke:)
2012. máj. 7. 11:42
 4/5 anonim ***** válasza:
nehéz olyan kocsit találni, ami minden igényt kielégít. Mindenesetre ami a "mini" részt illeti, nekünk quinny zapp-unk van és erre igaz, hogy könnyű és nagyon kicsire lehet összecsukni. Mi nagyobb babával használtuk, de adapterrel a bébihordós autósülés (maxi cosi-val kompatibilis) rögzíthető rá. Így lehet újszülöttel is használni. Tudom, hogy egy mózeskosaras kocsi biztos kényelmesebb a babának, viszont azok általában óriásiak. Mi ezért választottuk ezt a kocsit. (sok utánzata is létezik már, amik olcsóbbak. azoknak sajnos nem tudom a márkanevét, de sorra létok az utcán "nagyon hasonlító" kocsikat)
2012. máj. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
Első vagyok: igen, bolygósíthatóak. :)
2012. máj. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!